Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen új szokásaid lettek az...

Milyen új szokásaid lettek az életmódváltás során?

Figyelt kérdés
Ami segített lefogyni és megtartani a súlyt
2023. jún. 26. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Számolom a kalóriákat. 6-700-as deficitbe vagyok minden nap. Másfél hónapja csinálom, eddig 6 kilót fogytam.
2023. jún. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy rendszer lett az étkezésemben. Nincs olyan hogy kihagyok étkezést.

Általában 7 körül reggeli. 9:30 tízórai, 12 ebéd, 14:30 uzsi, 18-19 körül vacsora.

És hétfő csütörtök szombat edzés.

Szinte mindig. Ha valami miatt pl nem jó a csütörtök akkor helyette szerdán.

Nincs olyan, hogy lustaságból lemondom az edzést. Ahhoz nyomós ok kell. Pl betegség, orvoshoz menetel stb… csak azért mert nincs kedvem nincs lemondás. Így már lassan 1 éve sportolok, én aki utáltam régen.

2023. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Reggeli futás heti 3-5 alkalommal, heti 2-3 erősítés, étkezésben rengeteg zöldség, gyümölcs.
2023. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- dobtam a cigarettát, az alkoholt és a gyorskajákat

- minimalizáltam a szénhidrátot, a cukrot és a zsírokat

- megnöveltem a fehérjebevitelemet, a zöldség-, a gyümölcs- és a vízfogyasztásomat

- tudatosan étkezem - jó előre tervezek a vásárlással, elkészítéssel, elfogyasztással is (nem eszem túl magam)

- heti 3x súlyzós edzés, heti 3x kardió és mindennap 6 km séta kutyával

Lassan fogyok, de ez a cél, mert szeretnék izomtömeget is megtartani

2023. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kalóriát számolok, illetve rendszereződött az étkezésem. Amolyan időpontokra van osztva, hogy mikor eszek. Nekem ez bejön, tetszik. Illetve, heti szinten 5x edzek.


Cserébe kaptam testképzavart, nem tudom megérte-e. :DD

2023. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Pszichológus, a lelki egyensúly mindent ezerszer könnyebbé tett.
2023. jún. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

-Eszem rendszeresen, nem hagyok ki étkezést.

-Nem eszem többet, mint amennyit tudok, hogy kb elég, még akkor sem, ha evés közben még azt érzem, hogy éhes vagyok.

-Napi minimum 3 liter folyadék. (Minden reggel fél liter, minden étkezés előtt fél liter.) Ez persze sima víz.

-Kerülöm azokat a dolgokat amik felesleges kalóriabevitelt jelentenek, de táplálni nem táplálnak. pl: cukros üdítő, csoki, chips. Persze havi 1-2 alkalommal eszem pl chipeset, de úgy intéztem, hogy beleférjen a deficitbe.

-Mindent próbálok úgy elkészíteni, hogy ne legyen nagyon olajos és kerülöm a rántott dolgokat is.

2023. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

- szénhidrátcsökkentés

- kalórialimit

- az ebéd mindig csak hús és zöldség

- havi 1 tudatosan beillesztett csalónap

- heti 5x 2 óra sport munka után.

2023. jún. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!