Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak le 9 kilót a...

Hogy fogyjak le 9 kilót a lehető leghamarabb?

Figyelt kérdés
Sport nélkül,tartósan szeretnék lefogyni.14 éves vagyok 165 cm 67 kg. Mit ajánlotok?
2010. okt. 12. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
sport nélkül sehogy
2010. okt. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tartósan meg főleg, hogy nem, ha nem sportolsz mellette!
2010. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

:D sorba jönnek ezek a kérdések, hogyan a leggyorsabban..

Nos 14 évesen óvatosan, egészséges étkezéssel, sok víz és este ne egyél.Ha nem nagy mennyiségeket eszel, de amit megeszel azt megválogatod biztos menni fog, mert a hangsúly a táplálkozáson van.A sport segítene,de ha nem hát nem.Egyébként ha gátlások miatt nem akarsz mozogni otthon mondjuk tv nézés közben vmilyen gyakorlatokat végezhetnél és akkor tuti nem nassolás lesz.Ha meg sikerül leadni a túlsúlyt mindenképpen érdemes valahova eljárnod, szerintem szeretni fogod és segít megtartani az alakod

2010. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remek... este ne egyen, vagyis déltől másnap reggelig koplaljon 14 évesen. Na gratulálok. Legjobb út arra, hogy meddő legyen felnőtt korában.
2010. okt. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor most mit tegyek mindenki mást mond
2010. okt. 13. 15:05
 6/6 anonim válasza:
Úgy értettem az estét, hogy ilyen 7 max. az utcsó kaja.De mondjuk zölség, alma ehető végülis utána is csak kenyereset, cukrosat ne nagyon
2010. okt. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!