Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vigyek magammal reggelile...

Mit vigyek magammal reggelile iskolába?

Figyelt kérdés
Csökkentenem kén a szénhidrát bevitelemet, viszont iskolába mindig is szendvicset vittem. Semmi ötletem sincs hogy ezt mivel válthatnám ki ami laktat is (mivel van hogy 10 órám van igen későn érek haza) és az energia szintem se merül a béka segge alá. Ötletek? 19/L
2010. okt. 13. 06:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szendvics az teljesen jó reggelire, lehetőleg tk legyen, mert az élettanilag jó, de kalória szempontjából igazából mindegy, melyiket eszed. Legyen benne minél több feltét, sok zöldség. Tízóraira vigyél egy gyümölcsöt. A 10 óra igen rengeteg, menzás vagy legalább, vagy, hogy oldod meg az ebédet? Ha nem vagy menzás, akkor arra is vigyél valamit, mert különben nagyon lelassul az anyagcseréd, a szervezeted éheztetésnek fogja érezni ezt az egészet. Reggelire mindenképp tarts meg a szendvicset, ch miatt szükséged lesz rá, ezzel kell indítani a napot, szóval ezt nem kell kiváltanod.
2010. okt. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó, amit az első ír. Ha nem vagy menzás, vigyél magaddal valamilyen salátát hideg sült hússal. Ha nem majonézes (ami amúgy is hízlalna), akkor eláll délig. Ha a húst felkockázod otthon reggel, villával pár perc alatt meg tudod enni dobozból.
2010. okt. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én Jó reggelt!-et szoktam. Van benne 4 keksz, minden szünetben elrágcsálok egyet :) Ha sokat iszol mellé nem leszel éhes.
2010. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!