Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni 15 kilót?

Hogyan tudnék fogyni 15 kilót?

Figyelt kérdés

Légyszíves írjatok nekem 1 napi mintaétrendet,vagy esetleg linket ahol vannak ezzel kapcsolatos receptek!


Nagyon köszönöm....


2010. okt. 13. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én étrendem rövid lesz és valószínüleg nem is nyeri el a tetszésed.

Egyél fele annyit mint eddig és le fogsz fogyni .

2010. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
34%

2 évvel ezelőtt 15 kg-t fogytam a 90 napos diétával 2 hónap alatt, nem kellett végigcsinálnom. Sokan írják, hogy nem jó, blabla, nekem bevállt és rengeteg ismerősömnek is.

Röviden: 4 napra van osztva: fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs, aztán ismétlődik: fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs, stb...

Rengeteg honlapon felvannak tüntetve az ételek amiket ehetsz a bizonyos napokon. Víznapot ne tarts, az sztem felesleges, de sok vizet igyál minden nap, ez lényeges + a sport. Gyaloglás, biciklizés, kocogás, az a lényeg, hogy nem erőltetve kell, hanem szép lassan, pulzus szám ne legyen az egekbe, kb. addig amíg kicsit lihegsz, és min. 30 perces legyen 1 edzés.

Remélem tudtam segíteni, a diéta pontos neve: 90 napos diéta. Google-be írd be, sokat írnak róla.

Nekem bevállt :)

2010. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Itt összeírtam étkezéshez tippeket, a saját étrendem, van pár recept is, ami folyamatosan bővül, a mozgásról is írtam, remélem, tudok segíteni: lira.gportal.hu
2010. okt. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

*4 napra van osztva: fehérje, keményítő, szénhidrát, gyümölcs


keményítő = szénhidrát

gyümölcs = gyüm.cukor = szénhidrát


Azaz 4 napból 3-szor szénhidráttal tömöd magad.

A sikeres fogyókúra alapja a szénhidrátbevitel csökkentése.

2010. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egeszseges taplalkozas. Pl reggel kezdheted gyumolcslevel a napot, vagy teaval es 1 szendviccsel, de ne tobbel.


Tizoraira, gyumolcs, esetleg 1 zsemle, ez friss szolovel is finom, taplalo, de nem hizlalo.


Ebed elott: 1 pohat limonade, vagy gyumolcsle, eves elott egy feloraval, s aztan zoldseg leves,es az otthon keszitett ebed.

du. tea, keksz, haztartasi pl.

Vacsora pedig, sutoben sult tok, krumli, amit joghurttal fogyawsztasz.

2010. okt. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nektek a válaszokat,jó tanácsokat kaptam..


Üdv!:)

2010. okt. 15. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!