Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt csúcsforma?

1 hónap alatt csúcsforma?

Figyelt kérdés
4 hét alatt hogy tudnám kiihozni magamból a legtöbbet? egy nagyobb eseményre kéne szuperformát hoznom ezért ilyen rövid az idő...
2010. okt. 13. 17:14
 1/4 anonim válasza:

Hát attól függ,mennyit akarsz leadni,izmosodni akarsz-e,stb..

szerintem sportolj minden nap,változatosan,torna,bicikli,ússz(az nagyon sokat segít),kocogj és nekem az vált be étkezés terén(most csinálom),hogy délelőtt gyümölcsöt eszek (pl. egy banán,egy alma meg mondjuk 1-2 aszalt szilva), ebédre párolt zöldség,saláta,stb (de zöldség legyen!),és vacsorára fehérje(joghurt,kefir,tej,sajt)... ja,és egyél sokszor! ha nagyon hirtelen akarsz lefogyni,akkor csináld egy kicsit drasztikusabban,de ne sokáig.

Sok sikert!

2010. okt. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van rajtam sajnos elég sok felesleg (167/68) de tudom hoyg ennyi idő alatt lehetetlen leadni csak arra gondoltam hátha tudnék feszesíteni, izmosítani kicsit (persze ha tudnék fogyni az se lenne rossz:P de nem akarom hogy 2x ese jöjjön vissza)
2010. okt. 13. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
56%

Ha rendszeresen sportolnál,akkor talán lehetne valamit alakítani,mert ismernéd a konditermet gyakorlatokat,bírnád is a kardiót,ennyi idő alatt edzetlenül,kajálási tapasztalatok nélkül 1 hónap alatt nem létezik.

Viszont nincs veszve minden,ha tényleg fontos neked az esemény,felbérelsz egy személyi edzőt,összeírja az edzéstervet és végig hajt edzés alatt,az ügynököd rendel hozzád egy szakácsot,aki 3 óránként elédrakja a fehérjedús kajákat stb.

A színésznőket is így készítik fel,kb 3 hónap alatt bombázót csinál belőlük a kaja,meg az edzés.

2010. okt. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
öhm egy szóval nem mondtam hogy idáig semmit se tettem meg azért hogy elérjek valamit. Nyáron kezdtem el komolyabban odafigyelni a dologra , heti minimum 3x 1 órát aerobikozok plusz egészségesen táplálkozok( dietetikus álllított össze étrendet) és szép lassan eredménye sis lesz csak most kicsit fel szeretném turbózni a dolgot...
2010. okt. 14. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!