Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha csak kaviárt eszek mennyit...

Ha csak kaviárt eszek mennyit fogyok szerintetek 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
:D
2010. okt. 13. 17:30
 1/8 anonim válasza:
:D Okos vagy... Ám az kevés lesz mellé kell más is. Nem tom mi van a kaviárba de vitamin sztem nincs benne
2010. okt. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú de ennék most kaviárt..fenének írtad ki:D
2010. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

És hol akarsz kaviárhoz jutni?


Amit a boltban kapni az köszönő viszo9nyban sincs az igazi kaviárral aminél ribizliszem nagyságúak az ikrák...


De arra max a Gyurcsánynak telne vagy más meggazdagodott miniszternek a Magyarok közül...

2010. okt. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyeh nyeh:D Nyilván nem túl reális és hülye kérdés, csak hirtelen felindulásból kiírtam. :) Amúgy a kaviár állítólag nagyon egészséges! :)
2010. okt. 13. 17:52
 5/8 A kérdező kommentje:
Én igazi kaviárra gondoltam, amit nem szabad fémkanállal enni mert ront az ízén. Nem kell kiokítanod, amúgy futja rá hálisten, de annyira utálom hogy mindenki ennyire el van anyagiasodva és semmilyen témakörben nem lehet írni kérdést mert tuti hogy lesz olyan aki az anyagi részével jön. Vicc.:)
2010. okt. 13. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Alap a másikat tapasztalatlannak, alulinformáltnak tekinteni...Igaza van amúgy a kérdezőnek.

Amúgy fogynál, viszont szerintem harmadik napon már émelyegve bámulnád az undokul csillogó gömböcskéket:D

2010. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
-amúgy
2010. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hehe, igazad van.:D Meg sós, és nem bírnám 2 hónapig édesség nélkül. :D Örülök hogy egyet értesz velem, jól esik hogy vannak még ilyen emberek. :)
2010. okt. 13. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!