Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így egészséges a fogyókúrám?

Így egészséges a fogyókúrám?

Figyelt kérdés

Hát először is lelki okok miatt negyede annyit eszem mint előtte, szóval keveset eszem és keveset mozgok (heti 1-2 alkalom) de mellette szedek táplálék kiegészítőket (l-karnitin, fehérje, egészséges zsírok, amino savak, vitaminok, különböző anyag csere gyorsító "csodaszerek",

Kajára figyelek, tésztát kerülöm, cukros üdítőt stb.

Viszont tényleg sokkal kevesebbet eszek, és nem akarok izombol fogyni a koplalásom alatt.

Férfi vagyok 23 éves 188 magas, 123 kilórol indultam pár héttel ez előtt, most vagyok 113


Köszi ha segítesz egy véleményel



2023. júl. 11. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Fogyni biztosan fogsz, de sokkal jobb lenne hogyha mozognál is mellé. De már ez is valami!
2023. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Minek költesz pénz feleslegesen ennyi értelmetlen tápkiegészítőre, amikor látszólag a fogyókúra, a fogyás, az anyagcsere, a táplálkozás alapjaival sem vagy tisztában? Minek szedsz l-karnitint, amikor bizonyítottan nincs zsírégető hatása, csak egy laikus átverés? Miért iszol fehérjét, ha minden bizonnyal nem vagy tisztában az étrendi proteinbevitel grammjaival? Mit jelent az, hogy egészséges zsírok? Hogyan lehet gyorsítani az anyagcserét, milyen kamu csodaszerekkel? Minek kerülöd a tésztát, amikor ennek semmi értelme? Ha nem akarsz izmot veszíteni, akkor miért nem olvasol utána a kalóriaszámolás és a sporttáplálkozás alapszabályainak? Vajon mennyi izom lehet rajtad ezekkel a paraméterekkel, ezzel a tudással, amit annyira félteni kell? Mennyi a napi kalóriabeviteled?
2023. júl. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
#2 A kérdező megtette az első lépéseket az egészségesebb élet felé és elhatározta, hogy fogyni szeretne. Igaz, hogy még kezdő és nincs tisztában néhány dologgal, de szerintem nem túl célravezető bántani emiatt, hiszen már így is többet tett az ügy érdekében, mint az elhízott emberek 99%-a. Inkább magyarázd el neki a dolgokat, ha te értesz hozzá, de ne sértegesd kérlek, mert így csak elveszed a kedvét!
2023. júl. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmegy a kedve egy idő után úgyis, mivel ez az egész nem normális dolog. És hosszútávon nem tartható.
2023. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna mint laikus hogy átverés az l-karnitin

Persze tudom hogy kalória deficit és mozgás kell a fogyáshoz, fehérjét azért gondoltam mert kB 1000 kalóriát eszek naponta vagy kevesebbet (nem megy egyszerűen ennél több) és gondoltam talán így kevesebb izmot fogok veszíteni

Egészséges zsír meg "anyag csere fokozók" hal olajat eszem, szinefrin, és garcinia cambogiat,

2023. júl. 11. 18:05
 6/9 A kérdező kommentje:
A Negatív vélemény is vélemény, nem véletlen kérdezem, ezek szerint nem tartható ez hosszú távon, de első lökésnek jó lesz? Hogy ne plusz 40 kilóval keljen mozognom hanem majd csak 15 el?
2023. júl. 11. 18:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként nem érzem magam túl el hízottnak, nyilván hasam van meg szója csöcs, de például a vádlim és a karjaim "szálkásak"
2023. júl. 11. 18:10
 8/9 A kérdező kommentje:
#3 Azért köszönöm szépen!
2023. júl. 11. 18:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A 2. kommentelő vagyok. Bocsánat a stílusomért, vagy a bunkóságért, elnézést! Alapvetően jó úton vagy, csak tanulj, informálódj még sokat sport, edzés, táplálkozás témakörben, és jó lesz, szép eredményeid lesznek. Hajrá!
2023. júl. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!