Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék a hasamból veszíteni...

Szeretnék a hasamból veszíteni (laposabb has) anélkül hogy a fenekemből lemenne. Ötlet?

Figyelt kérdés
16 vagyok, és 60kg. 175cm. Sehol nem látszik rajtam hogy 60kg lennék, de a hasamon nagyon. Bármi ötlet? Sokat eszek nagyon, de eddig nem igazán híztam. Kb fél éve kezdtem el jobban felszedni. Nagyon nádszál voltam kicsiként. Sikerült a combjaimra és a fenekemre végre felszedni pár kgt, sokkal nőiesebb így. Nem akarok belőlük veszíteni.

2023. júl. 11. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2023. júl. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Helyi zsírégetés sajnos nincs. Annyit tudsz tenni, hogy kicsit szálkásítasz (fogyni semmiképpen se fogyj), illetve kiemelten edzesz combra és fenékre, hogy formásak legyenek.
2023. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Szepen elkezdesz kaloriadeficitben lenni, sok feherjet enni es mellette fenekre edzeni. Zsir lemegy mindenhonnan de a feneked szep formasra no meg izmokbol
2023. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
16%
kevesebb szénhidrát, több fehérje bevitel. de ez semmit nem ér több mozgás nélkül. ha nem akarsz nagyon vesződni a kalória számítgatással akkor érdemes csak annyit odaszánni, hogy keresel egy személyi edzőt aki tud összeállítani neked egy étrendet meg egy akár otthon is végezhető edzéstervet
2023. júl. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
Sokkal egyszerűbb a megoldás. Elkezdesz hasizom gyakorlatokat csinálni. Így kisebb lesz a hasad, a többi meg marad, fenék, stb.
2023. júl. 12. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
5 ez nem így működik. Laikusként te miért akarsz tanácsokat osztogatni?
2023. júl. 12. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

#5 szóval a fenék edzés növeli a fenék izomzatot, de a hasedzés csökkenti a hast? Jó tudni, hogy ugyanazt más eredménnyel lehet csinálni.

*szarkazmus off*

Nyilván az erősebb törzsizmok hasznosak, jobb lesz a tartásod, illetve jobban meg tudja fogni a gyomrod, ha éppen tele van, de nem létezik helyi zsírégetés.

Egyébként kérdező, kezdj el edzeni, maximum legyél egy nagyon enyhe deficitben, és jó lesz.

2023. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

5-ös vagyok, lehet itt okoskodni, meg nincs helyi zsírégetés és egyéb blabla. Teljesen jól működik, amit írtam, pláne 16 évesen. Ez nem zsírégetés és nem izomépítés, egyszerűen ha hasizomra edzel feszesebb lesz, kisebb lesz a hasad. És mivel jelen esetben nem egy body building verseny megnyerése a cél felretehetitek a maximalizmust. Működik, évekig csináltam.

6-os! Itt bárki adhat tanácsot. És igazából bárki jobb tanácsot ad, mint amit itt puffogtattok nonstop.

2023. júl. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!