Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 600-800kcalt eszek,4...

Napi 600-800kcalt eszek,4 napja kezdtem, mennyit fogyhatok? 2 hónap alatt.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
ne gondolkozz ilyen hosszútávon ;) ennyi kalóriával még 1 hét és a kórházban fognak szabályosan visszahízlalni.. gratulálok :)
2010. okt. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
hát én sem igazán eszek ennél többet hónapok óta, nem vagyok beteg, de nem is fogytam semmit... mondjuk én nem fogyózok, simán keveset eszek, de van hogy egész nap csak kólát iszok pl meg 1-2 zsemlét eszek.. szóval nem tudom, lehet ha rendes kajákból vinnél be ennyit fogynál. a lényeg hogy én beteg nem vvagyok. pedig zöldséget se nagyon eszem. 19L
2010. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Én is így kezdtem....aztán 500..400...300...és mostmár inkább kezdődjön 2-vel.

Amúgy 2napja nem ettem...ma meg rengeteget.Gyötör a bűntudat.És még így 38 kg-san is undorítóan kövérnek érzem magam.Szeretnéd te is?

Mert ha nem akkor hagyj fel a koplalással,és inkább egészséges életmóddal+sporttal próbálj fogyni.

2010. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsóhoz: bocsi de hány cm vagy a 38 kilódhoz és hány éves?:O
2010. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
5kg-t biztos
2010. okt. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 1200 kcalt be kéne vinned, ez az a hazár, ami alatt már a szervezeted éhezik (akkor is, ha te nem), és raktározni fog. Ha fogysz is az első egy-két hétben, később sokkal többet fogsz visszaszedni.
2010. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Bár nem ez a kérdésre a válasz, de válasz helyett inkább felhívnám a figyelmed: az alapanyagcsere alá sem igen szabad menni, nemhogy 1200 kcal alá. Ha egészségesen akarnál fogyni, 2 hónap alatt, ha tényleg teszel is érte, akár 8 kg is leadható, ami szerintem szép eredmény lenne. Ne csinálj butaságot, a mostani étrendeddel csak izmos és vizet fogsz veszíteni, s gondolom a felesleges zsírtól szeretnél megszabadulni. Ha bármilyen segítség kell, írj rám nyugodtan, amiben tudok segítek, hogy ne szúrj ki a szervezeteddel. Rajtad áll :).
2010. okt. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezőnek:

Pár kilót talán. DE - és ezzel legyél tisztában - ha utána felemeled 1200-ra, már visszahízod az egészet vagy többet, pedig egy átlagos felnőtt nő szükséglete 2000 kalória (súlytartáshoz). Jojó-effektus, olvass utána.


Annak, aki ezt írta:

hát én sem igazán eszek ennél többet hónapok óta, nem vagyok beteg,

van hogy egész nap csak kólát iszok pl meg 1-2 zsemlét eszek.. a lényeg hogy én beteg nem vvagyok. pedig zöldséget se nagyon eszem.


1. De igen, beteg vagy. Akár beismered, akár nem. Akinek ennyi elég, az beteg. Az egészséges ember ennyitől éhes. A helyedben ezerrel kivizsgáltatnám, mitől nincs étvágyam.

2. Ne légy olyan büszke arra, hogy kólát eszel zsemlével, zöldség nélkül, inkább olvass utána, milyen következményei vannak ennek hosszú távon. Már ha megéred...

2010. okt. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
5 nap alatt 4 kilót fogytam! Holnaptól lehet megpróbálom 1200 kcal-lal. Ha nem hízok,akkor azt csinálom tovább,és nekiállok naponta edzeni! Köszi a válaszokat! Még1 kérdés: napi 2 liter folyadék elég?
2010. okt. 15. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!