Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne tobb akaratero...

Hogy lehetne tobb akaratero bennem, hogy lehetne eletmodot valtani?

Figyelt kérdés
Olyanok valaszat varom tobb honap-ev utan szantak ra magukat arra hogy testsulyukat csokkentsek es a mai napig tartjak is.
2010. okt. 13. 22:51
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem se volt akarat erőm.aztán egy nap belenéztem a tükörbe és majdnem elhánytam magam.elkezdtem tornázni először nem sokat Norbiztam.most meg szeretem csinálni,jó érzéssel tölt el.de már megint kihyagytam 3napot holnap megint csinálom.
2010. okt. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 tetro ***** válasza:
én egy nap azt gondoltam, hogy na most már elég. aztán lefogytam három hónap alatt. nagyon sok küzdéssel persze, de volt egy cél. utána meg annyival jobb lett minden, hogy nem ütközött nehézségekbe tartani a súlyom. de persze azóta teljesen másképp eszek.
2010. okt. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig visszaestem, bezabáltam, aztán egyzser elegem lett magamból, hogy hogy lehetek ennyire gyenge, meg nehogy már a kaja, ami tárgy, legyőzzön engem, aki ember:)

Meg ahogy elnéztem magam tükörben, vagy ülve a vastag combjaimat...az nem tetszett.

Úgyhogy úgy döntöttem hogy elkezdem a fogyókúrát századszor is, de most már végig is csinálom.

És nem mellőzöm a finom kajákat, nem növényevő állatok vagyunk mi hogy zöldségen meg gyümölcsön meg mindenféle idétlen magvakon éljünk. Eszek mindenből, ami finom, egyszerűen csak mindenből kevesebbet, mint eddig. Fokozatosan csökkentettem le az adagokat, hogy ne legyen drasztikus, először mindennek a 3/4ét ettem mint azelőtt, most már a felét.

Nemrég kezdetem csak egyébként, 2 hete, most kezd látszani az eredmény amiért megéri:)

Sok sikert neked is!

2010. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez is akkora tévhit, hogy mindenből keveset. Pont az a lényeg, hogy nem mindenből, és főleg nem keveset, hanem azokból kell enni, ami normális és sokat. Az meg, hogy finom aztán végképp nem releváns az alakformálás szempontjából. Van fűszerkeverék, ízesítő, aztán finom lesz.
2010. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 danielito23 ***** válasza:
Akaraterővel!!!!!!!!!
2010. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugy hogy ne gorcsolj ra a fogyokurara!szerintem ott rontjuk el hogy az egesz eletunk a kaja meg a zsirparnak korul forog,meg hajlamosak vagyunk koverebbnek itelni magunkat mint valojaban.kiegyensulyozott taplalkozasra kell torekedni es sok mozgas.
2010. okt. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Böse ***** válasza:
Nem kötelező lefogyni. Meg lehet öregedni dagadt, tehetetlen zsírdisznóként VAGY találsz egy értelmes (nem divat-) diétát, lefogysz pár hónap alatt, tartod a diétát és egészségesebb, fittebb, és karcsúbb leszel mint azt valaha is gondoltad volna , tiéd a választás.
2010. okt. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok akaraterő csak a koplaláshoz kell. Enni kell normálisan, fogyásnál kevés cukrot és lisztet. Persze mindig van egy állandó hiányérzete a testnek, de ha pl. napi 5-6 étkezésre osztod be a megfelelő kalóriát, semmi gond nem lesz. Meg kell találni egy jó sportot mellé, amitől még sokkal jobban érzed magad.
2010. okt. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!