Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almanaptól ugye nem hízok?

Almanaptól ugye nem hízok?

Figyelt kérdés

Nem én találtam ki, orvosi javaslatra nem szabad egyebet ennem pár napig, mint gyümölcsöt (vírus miatt).

Ez mennyiben befolyásolja a fogyókúrámat? Már sikerült több mint 15 kilót leadnom, nem szeretném visszahízni..

Köszönöm!


2010. okt. 14. 07:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Namármost... az "almanap" nem hízlal. Ha egy hétig csak almát eszel, az sem. A koplalás viszont igen, 15 kiló súlyfelesleggel (amit leadtál, gratulálok!) pontosan tudnod kell, hogy a kikoplalt szervezet megbosszúlja magát, ahogy vége az almahétnek.

Amúgy meg... szerintem is baromság csak almát enni. Savasítás ide vagy oda... úgy fogja marni a gyomrodat, hogy azt sem tudod, mihez kapj. Egyrészt ha már így alakult, többféle gyümölcsöt egyél. Másrészt bármilyen gyomorbajod van, ehetsz rá főtt/párolt répát, üres főtt krumplit, főtt rizs, ha ezeket nem kívánod, sütőtököt. És ha beteg vagy, ne számolgasd a gyümölcsökben lévő kalóriát, még azzal is jobban járnál, ha több kalóriát ennél, mint szoktál. A kevesebb sokkal rosszabb.

Nem mellesleg lehet kapni egy Normaflore nevű, recept nélküli gyógyszert (nem is biztos, hogy gyógyszer), a bélflóra helyreállítására való. Keress rá a neten, és vegyél. Nekem a gyomromra ment vírusra ezt ajánlotta a doki.

2010. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én csak az orvosnak szeretnák gratulálni a diplomához! Nekem szakmunkás vizsgával is több eszem van. :D
2010. okt. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
utolsó én meg három diplomával igazat adok neked ;)
2010. okt. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!