Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 1100-1200 kalóriától...

Napi 1100-1200 kalóriától miért hízok?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok 151 centi magas és 48 kiló.Több mint fél éve 1100-1200 kalóriát eszek naponta.Iskolába járok, ezt vegyétek figyelembe, leírom az étrendem:

Reggeli: 3 kanál zabpehely (bio) tejjel.

Iskolában: 2 párizsis zsemle nagyon sok zöldséggel.

Ebéd: ami éppen van itthon

Vacsora: Van hogy kimarad, vagy 1 szendvics sok zöldséggel.

Napi 2-3 liter tiszta vizet iszok.Nincs nasi, se csoki se semmi.Max. alma, vagy valami szezongyümölcs.


Tornázok amikor csak tudok, van hogy napi 2 órát.Biciklizés, Rubint Réka torna stb.

Segítsetek, mert már megkeseríti a háj az életem :(

Köszönöm!


2011. okt. 11. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szervezeted úgy védekezik a koplalás ellen, hogy amit csak kap azt elraktározza.
2011. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 greeen ***** válasza:
a válasz hülyeség!Mármint az előző!Az elmélet persze jó de csk akkor tud a szervezet raktározni ha az alapanyagcsere fölött van a bevitt kalória az 1100-1200 kalória pedig nagyjából éppen az alapanyagcseréd lehet!Az ebédet pontosítsd mert az nagyon érthetetlen számomra,hogy ami éppen van itthon...egyál több fehérjét mert szinte alig viszel be-Legalább 50 grammnyit szedj már össze a bevitt kajákból a szénhidrát hátrányára!nagyon az alapokon van amúgy a kajálásod,úgyhogy lehet bármi más plussz is a súlyban! Lehet kicsit magas a cukrod?esetleg szedsz valami fogamzásgátlót?lehet kicsit visszatartja a szervezeted a vizet?Megpróbálhatnád nátriumszegényebben is étkezni stb stb
2011. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem szedek fogamzásgátlót.Az összes leletem tökéletes, az orvosom azt mondta, hogy ennél jobbat nem is kívánhatnék magamnak.

Az ebéd elég változatos, van amikor rakott zöldségeket főz a mamám, vagy párolt rizst vegyes brokkoli-mixel, van hogy milánói van vagy nokedli,vagy rakott krumpli.És tudom, hogy a tészta nem a legjobb de szerintem nem ezen múlik a fogyókúra sikere.Sosem eszem egészségtelen hizlaló vackokat, nem iszok cukros üdítőket sohasem.Fehér lisztet használunk, mert nem engedhetjük meg magunknak, hogy drágábban éljünk.Zsemle helyett meg nem vihetek salátát az iskolába mert elég körülményes lenne ott megenni, és 150 kcal ami egy zsemlében van nem tűnik soknak.Szedek vitaminokat, ittam már zöld teát, tornáztam és hanyagoltam de bármit csinálok nem fogyok.Nem értem, hogy miért van ez.Annyi embert látok, aki napi 20 percet tornázik és lefogy, izmos lesz stb, én meg napi 2 órától sem.Van aki csak elhagyja a cukros üdítőket meg a nasit és 20 kilót fogy...Nem értem akkor nekem miért nem sikerül?Nagyon el vagyok keseredve :(

2011. okt. 12. 07:46
 4/4 anonim ***** válasza:

nem számolod el ezt az energia beviteli értéket. (ez kérdés lenne)

minimálisan csökkentheted, lehet közben fotoszintetizálsz is, ezért nem kell neked ennyi kaja. fehérje tényleg kevés, párizsiban meg vegyes brokkoliban nincs!

többiek, tippek?

2011. okt. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!