Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit vacsorázhatnék? Ehetek-e...

Mit vacsorázhatnék? Ehetek-e ma még vacsorát, vagy sok volt?

Figyelt kérdés

Reggelire ettem egy sajtos-párizsis szendvicset paradicsommal. Ebédre mirelit keleti zöldségkeveréket (240 kcal).

A nap folyamán ittam egy cukormentes Monstert és egy cukormentes Kx-et (nagyon fáradt voltam).

Vacsorára mit ehetnék? Melegszendó mehet? (sajt+ketchup)


2010. okt. 15. 17:11
 1/8 szangii válasza:
szerintem írtó kevés amit ma ettél :/...
2010. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
fogyizól és vacsira melegszendót akarsz enni?:)kenyér-el,meg ketchup-al.a ketchup tele van cukorral.meg a kenyér is hizlal.este ne ilyet egyél.
2010. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

173/51 vagyok, szóval nem fogyizok :)

Csak úgy éreztem, keveset ettem, a melegszendó meg finom :D És eddig nem híztam tőle :P

2010. okt. 15. 17:27
 4/8 anonim ***** válasza:
ez érdekes bocsi azt hittem fogyizól,mert kérdezted hogy ehetsz e még.akkor minek teszel fel kérdést ha nem fogyizol.egyél meleg szendót akkor.jézusom
2010. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bárcsak nekem is ilyen problémáim volnának...
2010. okt. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

keveset ettél nagyon.

ez így nem normális.

egyél melegszendvicset nyugodtan de ki kéne alakítani egy normális egészséges étrendet,mert ez így elég tápanyagszegény.

2010. okt. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Meg is ettem :) Parenyica snacket tettem rá és kis ketchupot :) És még 6 előtt vagyok hálisten :D

Köszönöm Nektek!

2010. okt. 15. 17:43
 8/8 anonim ***** válasza:
240 kcal az olyan 60 g ch. Egy 50 kg-os tornázó nőnek fogyáshoz is meg kell enni legalább 280 g-ot. Abba már bele se megyek, hogy a 100 gramm fehérjét azt hogy eszed meg. Az felett pedig már végképp szemet hunyok, hogy sajtos-párizsis szendvics, az úgy mégis micsoda... :S
2010. okt. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!