Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen vacsorát lehetne enni?

Milyen vacsorát lehetne enni?

Figyelt kérdés

elkezdem fogyózni,10kg kéne,hogy le menjen,erőt vettem magamon és elkezdem.

mindennap futok,azután has,comb fenék gyakorlatokat csinálok.

csak nem tudom miket egyek,hogy hasson is a diétám?!

valaki tud segíteni?


2011. aug. 21. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
zöldség, gyümölcs, hús, hal, túró, tojás, kefír, joghurt és ezek kombinációja pl csirkehússal töltött paradicsom, zöldségleves, főtt tojás salátával..
2011. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én pld imádom a majonézes tormával kikevert túrót,ezt beletöltve csirkemell sonkába,gépsonkába,vagy pulykamell sonkába.Még nagyon sok töltött tojást is szoktam enni,főtt tojás kettévágom,kiszedem a sárgáját,mustárral összekeverem,és ezt visszatöltöm a tojásba.Nagyon sok párolt zöldségfélét szoktam enni,ha unom magában,leöntöm valamilyen saláta öntettel,általában joghurtot keverek ki fűszerekkel,és nagyon finom.Ilyenkor rengeteg párolt karfiolt,párolt brokkolit,párolt répát eszek.Nekem örök diéta az életem,mert születésem óta cukorbeteg vagyok.
2011. aug. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. aug. 22. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!