Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérje alapú italpor, amit...

Fehérje alapú italpor, amit vacsora helyett lehet fogyasztani hol kapható?

Figyelt kérdés
7000ft-ért nem szeretném azt a híresebbet mevenni. Valami, ami a legjobban hasonlít rá? Nem írhatom ki a nevét, nem engedi:D
2010. okt. 15. 18:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hjaj,kérdező!Ha ennyire nem megy írok konkrét nevet:

scitec 100% tejsavó protein professional.Ezt vedd!

Fogsz egy sékert,töltesz bele 2dl vizet,beleraksz 1-2 mérőkanállal,összerázod és kész.

És már írták,hogy nem tejjel kell inni.

2010. okt. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem kell levenni a fejemet, a dobozra az volt írva, hogy vízzel vagy tejjel, akkor miért vagytok így kiakadva? jó akkor vízzel iszom. -.-

2010. okt. 16. 19:06
 13/17 anonim ***** válasza:
Én Rossmann-ból veszem a saját márkás italporját. Ezt akkor fogyasztom, ha a 3 fő étkezés előtt-után éhes vagyok, vagy édességet kívánok.
2012. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

utolsó!

nézd meg az összetételét a roszmanos szarodnak!

fehérjetartalom 4%.

tehát köze nincs a fehérjéhez.

a roszmanban árult összes ilyen egy átverés mole kur meg hasonlók baromságok.

sima cukor 96%ban.

2012. jan. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

utolsó!


tudod, nekem nem telik több ezer forintot kiadni szuper zseni fehérje cuccokra, meg tudom én még mikre... másrészt nem is az a célom, hogy hű de szuper fitt, sportmagazinba való full izom legyek....


12 kg súlyfeleslegtől szabadultam meg, 2 éve tartom a súlyom, és a rossmann-os "szart" iszom... a kis keresetű mezei embereknek megfelel....

2012. jan. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

jól van na:)

értem én.

csak úgy még olcsóbban kijönnél,ha a tejedbe-alapból vízzel kellene-beleraknál 5-8 kanál cukrot és azt innád.

ugyanott lennél,mint a roszmanossal.

2012. jan. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Szerintem igaza van neki: 01-23 12:58

Lehet, hogy az igazi fehérje por drágább, de jobb is, és hasznosabb. Mert így konkrétan feleslegesen dobod ki a rossmannosra, mert gondolom az sincs ingyen azért. Persze nem szólok bele, ezt olyan placebo hatás szerű. Te úgy véled, hogy hat, és bevállt, meg sikerült tartanod a 12kg-ot, akkor használd továbbra is azt! Gratulálok egyébként! :)

2012. jan. 30. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!