Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fehérje alapú italpor, amit...

Fehérje alapú italpor, amit vacsora helyett lehet fogyasztani hol kapható?

Figyelt kérdés
7000ft-ért nem szeretném azt a híresebbet mevenni. Valami, ami a legjobban hasonlít rá? Nem írhatom ki a nevét, nem engedi:D
2010. okt. 15. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fehérje italpor? Bemész egy kondioltba és adnak normális tejsavó fehérjét. :) De ezt ne vacsora helyett, hanem vacsora után edd, akkor lesz hatása.
2010. okt. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szóval a legjobb időpontok szerintem a reggel felkelés után, edzés után (nagyon lényeges) és lefekvés előtt. Jó étvágyat hozz és persze sok sportolást.
2010. okt. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

köszi:)

persze fogok sportolni, futni felülésezni, biciglizni, de nem az izomépítés a fő szempont, hanem a zsírleadás.

A turbo di*ta-hoz (nem engedi, személyi jogok miatt a kiírását) hasonló port szeretnék venni, csak nem tudom melyik hasonlít rá a legjobban. Elvileg van benne sok vitamin, és felér egy teljes értékű főétkezéssel(ez volt a szóró lapra írva, meg hogy reggelire és vacsorára is azt kell inni, de szerintem az túlzás, ezért csak vacsira innám.)

17/L

2010. okt. 15. 19:12
 4/17 anonim válasza:

én a 7-est ittam 1x probaként vacsi helyett (kaptam 1 dobozzal) és én anno fogytam vmi 6 kg.-t igy.

Most nem iszom semmit,de enni se naon,uh. igy is fogok.

(hétfön pl. egész napi kajám egy mini brios!) Nincs étvágyam, mert ideges vagyok,de nem részletezném mi miatt ha nem baj.

Szal én igy is fogok fogyni.

1x igy fogytam 2,5 honap alatt 18 kg-t, igaz akkor vmi betegségem volt mert mindentöl ment a hasam, uh. inkább már nem is ettem.Azota se derült ki mi bajom volt...

Most azért nem bánnék egy 10-est..

Bár kellene mellé még vagy 15 h jo is legyen.

2010. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Bármelyik táplálék kiegészítő boltban.De szerintem estére a sovány túróval jobban járnál,mert az lassú felszívódású,míg a tejsavó protein turmix gyors felszívódású.Szóval rögtön edzés után kell inni,meg reggel éhgyomorra.

Az eladótól minél alacsonyabb ch tartalmú tejsavót kérj!Persze értelme a megvételének csak úgy van,ha ki van számolva a napi fehérje bevitel.

2010. okt. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Namármost a kedves turbó szójafehérjét tartalmaz, ami a legtrébb proteinforrás (de a legolcsóbb is), és ch-nak maltodextrint (amit a fagyigyártáshoz használnak, olcsó ez is, amúgy finomított cukor, poliszaharid) ebből adnak félkilót 7000-ért.


Egy sporttáplálékkiegészítő cég hasonló terméke tejsapóproteint tartalmaz (jobb, drágább) CH-nak darált zabpelyhet tesznek bele (tartalmaz rostot, és laktat is) és a másfél kilós kiszerelése is olcsóbb 2ronggyal.


szal, a TD egy orbitális lehúzás, hülyeség adó. Amit mellesleg meg kéne fizetned, ha te magad erre nem vagy képes rájönni.

2010. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem, ahogy először is írtam ne étkehzés helyett, hanem azt kiegészítendő, mellé edd a fehérjét. Ha sokat sportolsz, akkor erősödsz, izmosodsz, nől a zsírégető kapacitásod és 1-2 lefűdarálod a zsírfölösleget. Sokkal turbóbb lesz ez így és szebb lesz az alakod, mint azzal, ha evés helyett port iszol.
2010. okt. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat!:)

Tehát akkor a t.d. és ezek az izomembereknek készült porok szinte ugyanaz? Hát tényleg jó nagy átverés.

Pont van itthon egy negyed dobozzal, mert nővéremnek kellett felkészüléshez, akkor ma lopok abból, amíg nincs itthon, aztán holnap megyek venni:D Melyik a finomabb? csoki, eper vagy vanília?

Majd iszom reggelire, suli után ebédelek, majd pár órára rá megyek le biciklizni,tornázok, felülésezek azután is iszok, estére, pedig a sovány túró;) Túróból mennyit egyek? Ezt az italport mivel tudnám ízesíteni, hogy finomabb legyen? Mert így elsőre elég furcsa, jó de mégis valami mellék íz ott van.

Egyébként ennek a neve, amit most iszom protein 80(azt hiszem ez a neve, nincs túl sok minden a dobozára írva) akkor ez jó lesz, ha ilyet veszek?

Tényleg köszi, hogy mindenki normálisan válaszolt:)

2010. okt. 16. 10:49
 9/17 A kérdező kommentje:
És még azt szerettem volna kérdezni, csak lefelejtettem, hogy azt írja 50g port 400ml tejjel. Na most ebből, ha felkeverem majdnem egy liter jön ki, mert a fele egy nagy hab lesz. Ezt mind egyszerre megkell hogy igyam? A habot nem lehet ledobni? Mert az elég undorító. Vagy ha várok, lemegy a hab? Esetleg úgy igyam, hogy 200-200 ml tej felosztva reggelre és délutánra? Én azthittem majd kijön belőle egy bögre, amit majd gyorsan ledobok, dehát ez legalább 2 bögre vagy több..:D
2010. okt. 16. 10:59
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha habzik, az arra utal, hogy gyenge minőségű a protein. Vízzel nem habosodnak (annyira), a jó minőségű proteinek meg tejjel sem.


Viszont jónagy idiótaság tejjel inni a proteint. Minek veszel fehérjekoncentrátumot, ha egy csomó zsírral és laktózzal viszed be?

2010. okt. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!