Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom levinni az...

Hogyan tudom levinni az arcomról a zsírt?

Figyelt kérdés
2023. aug. 17. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Fogyni az arcodról külön nem tudsz, csak úgy ha mindenhonnan fogysz, egyébként benne van a pakliban, hogy fogyás után is ugyanolyan marad az arcod, nagy szerepe van a genetikának.
2023. aug. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Kalóriadeficittel.
2023. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Helyi fogyás nincs. Nyilván, ha pufi az arcod, a tested sovány, nem nagyon tudsz mit csinálni. Szerintem egyébként jobb, mint a szúnyog fej. Az a pufiság pedig nem hájas arcként jelenik meg az emberben, hanem szép kerekded arcként. Ha a testeden is van felesleg, akkor ideális esetben jó táplálkozással (amit úgy értek, hogy elegendő fehérje, kevés zsír és szénhidrát) simán rendbe hozható.Én 150 kiló voltam, elkezdtem egy éheztetéses fogyást, de egyszerelegem lett, zabáltam 5 napig és sokkal többet szedtem vissza 5 nap alatt, amint amennyit akár 1 hónap alatt le tudtam fogyni. Ezért az önmegtartóztatást tartom a legfontosabbnak, azaz a sokszor nagyon kis kaja, többször, mert a szervezetnek nem kel lgondolkodnia, hogy felhalmozza-e az éheztetés során, hanem egyből égetheti is a napi munkavégzésekkel.

Ha fogyni akarsz, először nézz tükörbe és döntsd el biztosra.. úgy tapasztaltam, hogy nagyon sokan testkép zavarosak ezzel kapcsolatban és valójában nincs szükségük fogyásra. Szerintem a kerekded arc akár férfiről van szó, akár nőnél előnyösebb, mint a hosszúkás fej. De ez csak saját vélemény 28F 78kg

2023. aug. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Hová levinni?
2023. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Ez nem fogyókúra téma .
2023. aug. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha elkezdesz fogyni, az arcod lesz valószínűleg az első hely, ahonnan fog eltűnni zsír, leginkább így. Plusz ha szedsz kollagént, attól picit ruganyosabb lesz a bőr, ami azt fogja eredményezni, hogy kevésbé fog úgymond zsírosnak tűnni az arcod.
2023. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan a genetikád, hogy pufibb az arcod, a tested meg normál, azzal nem tudsz mit csinálni. Maximum célzott zsírleszívás.

Ha viszont úgy általában van túlsúlyod, akkor fogyással az arcod is változni fog idővel.

Én durván el voltam hízva pár éve. Ment mindenhova arányosan a felesleg, mert homokóra alkat vagyok. A fejem is nagy volt, hatalmas toka, az arcomon kétoldalt is több centi zsír volt, az arcéleket az arcformámat abszolút nem lehetett látni a hájtól, a szemeim alatt is volt bőven.

Hogy milyen ütemben honnan fogysz gyorsabban/ lassabban, az a genetikádon múlik.

Mikor én fogyni kezdtem, a hasam derekam ment leljebb legelőször ott látszott leghamarabb, majd a csípőm, lábaim, és nagyon lassan követték a melleim is, és az arcomról ment le a felesleg a leglassabban. A tokám nagyon sokáig megvolt😔 A fogyás végére viszont annyit változtam, hogy akik nem láttak közben, az egész folyamatot alatt, mert 3 évig egyszerűen nem úgy alakult és nem találkoztunk, hát többen fel sem ismertek. Akiknek képet mutattam, mert nem ismertek kövéren, de szóbakerült, hogy az voltam, ránéztek és azt mondták nem is ugyanaz a két ember meg ilyenek. 😂

2023. aug. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!