Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zumba fogyaszt?

A zumba fogyaszt?

Figyelt kérdés
tapasztalatok?
2010. okt. 16. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:

ha diétázol akkor minden testmozgás fogyaszt.

a zumba órák pedig jó hangulatban is telnek.

2010. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2010. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
diétázok is persze,csak megállt egy hónapja és gondoltam keresek valami szórakoztató mozgásformát :) csak nem tudom mire számitsak..csodákat várhatok szerintetek?
2010. okt. 16. 18:20
 4/9 anonim ***** válasza:
én mondjuk nem zumbára jártam de az is van olyan pörgős mint a salsa és az eszméletlenül jó alakformáló és rengeteg kalóriát éget
2010. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Hát a videón az a Zumba tréner nem valami fitt, pedig az egész nap ezt csinálja. :S
2010. okt. 17. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pár hét és sokkal formásabb leszel :)
2010. okt. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
heti két zumba órára jár anyukám. fél év alatt fogyott 6 kilót és nem változtatott az étkezési szokásain
2011. jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ofőm is jár zumbára nyáron fogyott 14 kilót!!Meg is látszik rajta,de ő emellett persze odafigyelt az étkezésre :)
2011. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A videón a zumba tréner azért nem tűnik olyan fittnek, mert latin nő. A vérbeli latin géneknél egy vérbeli latin férfi szemével nézve az a nő fitt és baromi szexi, de sose fog úgy kinézni, mert egy fitt és szexi magyar nő. Meg egy latin nő felakasztaná magát, ha a popója lefogyna :D Mondom, mert én is félig latin vagyok, mellet leszámítva hasonló adottságokkal, szóval ez genetika...
2011. febr. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!