Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 700 kcal-os étkezéssel...

T1997 kérdése:

Napi 700 kcal-os étkezéssel hány kilót lehet fogyni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés
Ez az 700 kcal egészséges ételekből állna. Zöldség, gyümölcs, fehérje

2023. szept. 6. 19:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Semennyire nem fogsz fogyni, ez nagyon kevés, a szervezeted éhezésnek fogja elkönyvelni és elkezd raktározni. Alap női kcal 1300 körül van, ezt akkor is elégeted, ha egész nap csak fekszel.

Viszont nem mindegy miből hozod össze a napi kcalt, de ehhez nagyon jó cikkeket és kalória számolókat talaĺsz a neten.

2023. szept. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18%
Pár hétig nem baj ha így eszel. Tévhit a raktározó üzemmód is, akkor kapcsol a szervezet túlélő üzemmódra, ha 72 órán át nem ettél semmit. De azért ezt a 700 kcalt nem lehet sokáig csinálni. Nem próbálod meg inkább 1200zal? Bírhatóbb. Fogysz is vele. Majd emeled az egy hónap után. Nem kell mindenkinek havi 1 kilós csigatempóban fogyni csak azért, mert hisznek az ezeréve megdőlt raktározó f.aszságnak.
2023. szept. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
89%

Ezt Te sem gondolod komolyan ugye? Tudod mennyi 700 kaloria ? 3 es fel frankfurti virsli. Ilyet nem szabad csinalni, mert kvazi kiverezteted a szervezetedet. Kb 2 hetig fogod birni ezt a 700 kaloriat, aztan ugy be fogsz kajalni hogy fel napig nem mozdulsz. Ezzel csak magadnak artasz, ki fog hullani a hajad, alvaszavarok, ingerultseg, es meg sorolhatnam mivel jar ha ennyire ehezteted a szervezeted… ja es a slussz poen hogy mikor abbahagyod, megjobban meg fogsz hizni, tehat labon lotted magadat fogyas helyett.


Na de akkor mi a megoldas?

Kiszamolod egy kalkulator segitsegevel, hogy mennyi kaloriat kell megenned ugy nagyjabol, ahhoz hogy fogyni tudj. Ezek a kalkulatorok sem egyenloek a szentirassal, de adhatnak egy jo tampontot ahhoz hogy elindulj.

Jegyezd meg, a fogyas nem sprint, hanem maraton!

2023. szept. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

700 kalória az pl. 200 g fehér rízs. Ugye nem nagyon kell tovább magyarázni, hogy egész napra ez mekkora mennyiség?

Nem tudom, BMR szükségletről, hallottál-e? Azaz, az emésztés és a belső szervek fenntartásához szükséges kalóriamennyiség. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy felnőtt emberek esetében ez 1000-1200 alá menjen, de valszeg ezzel most keveset mondtam.

Mindezek után napi 700 kalória, szerinted mekkora éhezéshez vezetne és mennyi idő után fordulna át a diétázás zabálásba?

2023. szept. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

7-es, megértelek. Én is voltam súlyos beteg és büszke rá, milyen jól tudom éheztetni magam :D

Aztán majdnem meghaltam, szóval ne vágjál fel, mert neked is ez a két út van: vagy meggyógyulsz, vagy meghalsz.

2023. szept. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
41%

Soha nem értettem az ilyen kérdéseket. Mi értelme annak, hogy valaki koplal, szenved és tönkre teszi a saját szervezetét ezzel a hülyeséggel? Kérdező, minimum 1200 kcal-t kéne enni egy nap alsó hangon.

Én ha valamihez hozzá fogok, akkor Google-ön rákeresek és nem hasraütés szerűen csinálok valami. Tuti, hogy mindenhol leírják, hogy minimum mennyit kell enni egy nap.. mégis napi szinten látni ilyen ostobákat, mint a kérdező, hogy alig eszik valamit, aztán várja a csodát.


Kérdező, a szervezetedet pusztítod így el, ha nem adod meg neki a megfelelő mennyiségű ételt. Össze fogsz esni, vitamin és ásványianyag hiány fog fellépni, a menstruációd ki fog maradni, hullni fog a hajad...stb.


De ha valaki tudatosan él önpusztító életmódot, én erre csak azt tudom mondani, hogy ámen. Nem kell mindenkinek sokáig élni. Túlnépesedés van. Ha a kérdező megunta a saját életét és így akar öngyilkos lenni annak tudatában, hogy valójában, hogyan kéne normális keretek között fogyni, akkor az az ő döntése. Előttem már mindenki leírta, hogy mi a helyes.


Kérdező, gondolom a nevedben az 1997 a születési éved. Ha 26 évesen ennyire buta és tájékozatlan vagy, azzal én nem dicsekednék. A tetteid után járó következményeket pedig meg is érdemled. Viseld őket.


Így úgysem fogsz lefogyni!

2023. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 NTBS ***** válasza:
Szerintem egyeztes egy dietetikus szakemberrel.
2023. szept. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!