Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem ezen az egy csokin fog múlni?

Nem ezen az egy csokin fog múlni?

Figyelt kérdés

A fenti és a hasonló mondatokról mi a véleményetek?


Fogyni szeretnél, nem fogadod el a csokival kínálást. És ekkor mondják, hogy néha szabad bűnözni, most hétvége van, egész héten jól ettél, nyugodtan megeheted, stb.


Nekem az a véleményem, hogy ez csak belevisz abba, hogy abbahagyd a diétát. Az elején biztos, mert nem alakult még ki az új életmód meg az akaraterő. A későbbiekben meg, én azt vallom, hogy akkor szeretnék csokit, vagy bármi ilyet enni, amikor én akarok. Ha eltervezem előre. Illetve lehet, hogy a héten már egyszer túlléptem a keretet és ha elfogadom ezt a csokit, akkor aznapra megint túlléptem, akkor már egy hét alatt kétszer is többet ettem, mint kellett volna, így kevésbé lesz eredményes a fogyásom.


De ez csak én vagyok, van, aki meg tud állni egy kocka csokinál, de nekem csak egy tábla létezik, meg akkor már egy zacskó chips is :D


Az elején járok még, rutinosak ne bántsatok!


2023. szept. 8. 12:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nálam ritka az olyan hét, amikor egyszer sem megyek vendégségbe, aztán mindig kínálnak, melóban is szinte nincs olyan nap, hogy valaki ne hozna édességet. Nyilván ha fél évente egyszer adna valaki csokit, az más lenne.
2023. szept. 8. 21:54
 12/17 anonim ***** válasza:
49%
Tényleg nem azon az egy csokit fog múlni. Kalóriadeficit… Ha kívánod edd meg, mozogj cserébe többet! Nekem ez az elméletem.
2023. szept. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
61%
csak a villanyszerelő ne mondj ezt hogy nem ezen az egy csokin fog múlni :D :D :D
2023. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 NTBS ***** válasza:
Szerintem nem azon múlik. Inkább a tartós hozzáálláson.
2023. szept. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mirefel ez a sok leszavazás? :O Főleg az 1. válaszomnál?
2023. szept. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hát nekem tegnap az egy csokin múlt :D


Pontosabban mekis kaján. Gondoltam oké beleszámolom a kcal keretbe, nem lesz baj. Délelőtt ettem, 4ig nem is voltam éhes. Akkor ebédeltem, pont annyit, hogy még deficitben legyek. Aztán kétszer vacsoráztam és hát nem csirkét salival :D


Nem való nekem ez a csaló étkezés dolog mert annyira belevisz a lendületbe hogy akkor már 3000 kcalt kell ennem :D

2023. szept. 11. 08:27
 17/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, a mekis kaja egy hulladék, minősíthetetlen üres műanyag valami. Attól bárki éhes lesz később. 🤦‍♀️
2023. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!