Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lett itt valaki étkezési...

Lett itt valaki étkezési zavaros a sok "dagadt vagy" megjegyzés miatt?

Figyelt kérdés
Történeteket szeretnék olvasni.
2023. szept. 10. 09:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Ja kihagytam, hogy az anorexiás lány előttem dagadtozta magát, és mivel számít a véleménye, ezért nagyon rosszul esett, mert nekem ebből az jött le, hogy a saját testét kövérnek látja, engem is annak gondol.
2023. szept. 11. 14:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Ebbol magadtol nagyon nagyon nehez lenne kijonni, ne felj segitseget kerni, hidd el ez csak rosszabb lesz, minel melyebbre kerulsz a spiralban. Nem tudom ki ez a lany az eletedben, de attol, hogy neked ugy tunik teljesen jol elvan, nem biztos , hogy ez tenyleg igy van.

Felismerted, hogy problemad van, ez jo kezdes. Nem szegyen segitseget kerni. Nagyon sok minden kozrejatszik ebben. Te sem csak a dagadtozas miatt erzed ezt szerintem, hanem a bantasok miatt, ugy erzed nem vagy eleg. Ha a paroddal nem tudsz errol beszelni, eleg, ha csak megemlited, hogy gondok vannak az onbizalmaddal, az evessel valo kapcsolatoddal, egyre rosszabbul vagy lelkileg es elmesz pszihologushoz. Amig nem allsz ra keszen, masnak nem is kell mondani. Probald kerulni a szamodra kenyelmetlen vendegsegeket, a gyogyulas alatt csak azt csinald ami neked belefer. Ne varj el magadtol egybol csoda valtozast, ebbol nehez es hosszu folyamat kijonni, de meg lehet tanulni egyutt elni vele, es nem az evest hasznalni az erzelmek kezelesere. Ra fog menni a kapcsolatod, az eleted, az egeszseged, egyre csak rosszabb lesz. Most kerj segitseget!

Reg rossz, ha mar ilyen torteneteket szeretnel hallgatni, azt jelzi minden gondolatod e korul forog.

Nem eri meg feladni az eleted, hogy 10%al sovanyabb legyel, marpedig hidd el ez a vege. Eloszor elvesztesz mindenkit, aztan az osszes oromod, aztan mar ugyis tokmindegy meggyogyulni sem akarsz. Korhaz, szivbetegsegek, agynyugalom, megorules, siras.

Vagy falasrohamok, onutalat, szinten midnen boldogsag elvesztese.

Ha a lannyal nem egymast tamogatjatok , csak meginkabb lehuz nem biztos, hogy ez egy jo baratsag.

Hidd el sokkal jobb 75kg san boldognak lenni , mint 40kgsan agyban fekve erezni, hogy faj a szived, faj a levegovetel.

Ha pedig ennyire szeretnel lefogyni, valassz egeszseges fogyokurat, kaloriadeficitet, mozgast, es tovabbra is pszihokogust aki segit az onbizalmad noveleseben, segit, hogy kepes vagy ra, kimaszni ebbol!

2023. szept. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért, mert mostohaanyám állandóan a "túlsúlyommal" cs.sztetett (169/58), meg aztán egy nekem tetsző fiú is megjegyezte, hogy fogyhatnék...


Fogytam. 35 kilóig, napokra a haláltól.


Mióta meggyógyultam, előbb küldöm el az anyja pi... ba azt, aki egyetlen szót szól az alkatomra, mint felvegyem.

2023. szept. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem konkrétan a gyakori de az emberek okoztak nekem sok problémát a rosszindulattal.


Vékony srác voltam 15 éves koromig nagyon. Aztán elkezdtem hízni. 181 cm mellé olyan 90-110 kg körül mozogtam évekig. Rengeteg sérelem ért az iskolában, az első munkahelyeken. 2 év folyamatos éhezéssel és sporttal lefogytam 77 kgra. Akkor tájt szerelmes lettem (vagy valami olyasmi) egy lányba. Végül nem lett semmi és nagyon megbántott hogy még kövér vagyok. Ez után 140 kgra híztam fel.

2023. szept. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!