Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek velem...

Van kedve valakinek velem csinálni a 13 napos diétát? Naponta diskurálhatnánk az élményekről, talán könnyebb így. :-) Na?

Figyelt kérdés

[link]


Holnaptól szeretném elkezdeni, de legkésőbb kedden, mert akkor következő hét szombat-vasárnapra már vége is lenne...

Esetleg aki benne van, naponta leírhatnánk a tapasztalatokat, illetve fogyás mértékét, kezdve ott, hogy leírjuk mennyiről indultunk. Szerintem jó dolog, és lehet könnyebb is többen, mint egyedül.. :)


Én 21 éves lány vagyok, 172 cm magas, és 67 kiló.


2010. okt. 17. 08:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
30%
Egészségedre ezt a diétát...
2010. okt. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "szívből jövő" támogatást! :p ;)
2010. okt. 17. 09:10
 3/33 anonim ***** válasza:
Tényleg szívből jövő, még ha nem egyetértő is, bár tudom, hogy itt nem népszerű ha valakinek ellenvéleménye van. Egyoldalú, kevés és baromság. Ezzel csak vizet fogsz veszíteni (a kávé jó vízhajtó, csak éppen reggelire csak azt inni jó út gyomorfekély felé) és hamarosan kétszer annyit szedsz vissza. De te tudod, biztos jó okod van tönkretenni a szervezetedet...
2010. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt nem vagy kövér, másrészt hülye diéta helyett elmennél heti 2× futni, akkor többre mennél
2010. okt. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Lehet másnak eltérő véleménye, de nem vagyok köteles egyetérteni vele.

Vizet innék, mellette felülés, hullahopp karika.

Léböjtkúrát nem akarok, annál minden "könnyebbnek" tűnik.

2010. okt. 17. 09:31
 6/33 A kérdező kommentje:

09:21

Nem lehet sajnos futnom, illetve nem szabad sokat, mert kiskoromban jobb térdem elrepedt, és a helytelen gipszelés miatt terheléskor elkezd sajogni, a hátam miatt meg szintén nem olyan jó ötlet, a derekam, medencém felé kissé összecsúsztak a csigolyák, de pár felülés még nem okoz problémát, tartós futás viszont igen.

2010. okt. 17. 09:34
 7/33 anonim ***** válasza:

Apám nem diétázott, csak nagyon intenzív rohanós életet élt fiatalon, nem evett rendesen és rengeteg kávét ivott, huszonéves korától gyógyszert szed gyomorfekélyre emiatt, több, mint 20 éve, ha nem szedi be időben, erős fájdalmai vannak, hajrá! És nyugi, a kilók garantáltan visszatérnek, ráadásul többszörösen...

De amúgy sem vagy ennyi alapján túlsúlyos, szóval csak nyugodtan, legalább több munkahely lesz, ha te kiesel...

2010. okt. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
akkor ne fuss, hanem ússz, vagy bringázz....ettől a szartól vesztesz némi vizet meg izmot, de a hájacska marad....
2010. okt. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
ja és a hátadnak kifejezetten jót tenne az úszás, megerősítené a vázizmokat, a megerősített izmok meg tehermentesítenék a csigolyáidat ;) de nyugodtan kérdezd meg erről az ortoőéd orvosodat
2010. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Kávé helyett talán a tea is jó, vízhajtónak legalábbis igen.

Fosatós tea meg tabletták viszont nem kellenek...


Az úszás tudom hogy jó, nyaraláskor 2 hétig minden nap 2x úsztam, napi 2-3 km megvolt... Amikor hazajöttem, 2 hónapig nem fájt (nem mondtam, de minden reggel fájós háttal ébredek, és nem az ágy miatt..)


Konditermezni is jártam 3 évig heti 1-2x, utána 1 évig intenzíven heti 3-4x, akkoris javult a helyzet. Ez kb. 1-2 éve nincs. De a futást valahogy nagyon nem tolerálja a hátam.


Uszodabérletek sajnos nagyon drágák, a jelenlegi fizetésemből nem futja még arra is (25 ezer forint havonta....). Elmegy kajára, telefonszámlára, állattartásra.


A problémás rész nálam a derék és has, csípő. 2 éve még izmos hátam volt, most már ne beszéljünk róla. Az S-M-es ruhák jók voltak rám, most már inkább az M-L-es. A régi nadrág nem jön fel, csak az a bizonyos "kicsi" hiányzik.


Most jön majd az a rész, hogy persze, ezek csak kifogások. Pedig nem. Világéletemben szerettem mozogni és fitt lenni. Kosárlabda, kézilabda, konditerem, úszás (ugyan csak 2 évig nagyon régen), lovaglás, külön torna suliban, bicajozás (tél közeledtével nem fogok bicajra pattanni).. ezt mind csináltam és szerettem.


Mi mást tudok csinálni?

Csak végigvinni egy fogyókúrát (a fentebb leírt dolgok után)...

2010. okt. 17. 09:57
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!