Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek velem...

Van kedve valakinek velem csinálni a 13 napos diétát? Naponta diskurálhatnánk az élményekről, talán könnyebb így. :-) Na?

Figyelt kérdés

[link]


Holnaptól szeretném elkezdeni, de legkésőbb kedden, mert akkor következő hét szombat-vasárnapra már vége is lenne...

Esetleg aki benne van, naponta leírhatnánk a tapasztalatokat, illetve fogyás mértékét, kezdve ott, hogy leírjuk mennyiről indultunk. Szerintem jó dolog, és lehet könnyebb is többen, mint egyedül.. :)


Én 21 éves lány vagyok, 172 cm magas, és 67 kiló.


2010. okt. 17. 08:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
És akkor kezdjük holnap?
2010. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
No Én már csak holnap leszek Sziasztok.
2010. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
0%
Ti képtelenek vagytok felfogni, hogy egészségtelen, amit most csinálni akartok?
2010. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 Andy1992 válasza:
hmm....lehet h egészségtelen, de igazából most is 1200 kcalon élek, szóval tökmind1....nem fogunk belehalni 13 napba....csak annyi, h utána nem kell zabálni, és kész....meg persze mozgás-mozgás-mozgás....holnap kezdjük?? :)
2010. okt. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 A kérdező kommentje:
Naná, hogy kezdjük:)
2010. okt. 17. 20:51
 26/33 anonim ***** válasza:
A kávé ártalmas ilyen formában, egy tapasztalat is van hozzá. De tény, mindenki abba rokkan bele, amibe akar... Hajrá, gyomorfekély, fincsi betegség, sok fájdalom, gyógyszerek egész további élet során, csak éppen nem kéne szándékosan belerohanni...
2010. okt. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én erről mindenkit lebeszélnék.

Nem azért, mert nem elolvastam és nem tetszik (bár ez is igaz...), hanem mert KIPRÓBÁLTAM.

Akarom mondani, elkezdtem, 2 évvel ezelőtt.

3 napig csináltam, a 4. napon, mikor dolgoztam, rosszul lettem, annyira szédültem, hogy haza kellett jönnöm, mert majdnem összeestem. (Lehet, hogy közrejátszott, hogy egyébként sose kávéztam, akkor meg muszáj volt, de nem hiszem, hogy csak emiatt.)

Mivel ez inkább ilyen "koplalós" diéta (nevezzük fogyókúrának, az jobban illik rá), utána lehet, hogy a duplája jön vissza...

2010. okt. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Aki nincs hozzászokva a kávéhoz, annak felmegy a vérnyomása, és rosszul is lehet tőle... :(

Én vizsgára készülés közben ittam meg éjszaka 6 bögre tejeskávét fele-fele arányban, és fél-1 óráig ki voltam ütve, azt hittem meghalok...

Ha bármi rosszat észlelnék, persze hagynám a fenébe, ez nem arról szól, hogy mindenképp végigcsinálni, csak ameddig minden oké és nem leszek rosszul.

2010. okt. 18. 12:20
 29/33 anonim ***** válasza:
No tegnap nem sikerült elkezdenem,ma startolok.Hát ti?
2010. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Én tegnap kezdtem, hát nehéz ellenállni, hogy kapásból nem annyit és azt ehetek, amit... a reggeli kávé natúr elég rossz volt, az ebéddel nem volt gond, de nagyon éheztem vacsoráig, sokat kellett innom, amit szintén nem szoktam... (napi kb. 1-1.5 litert szoktam inni, most meg duplája...)...

Ma kicsit álmos vagyok, de szerintem menni fog. Ma van a szeletelt sonka és a joghurt ebédre.

Párom se segít, folyton kínálgat mindenfélével, de kitartok..:)

2010. okt. 19. 09:31
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!