Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek velem...

Van kedve valakinek velem csinálni a 13 napos diétát? Naponta diskurálhatnánk az élményekről, talán könnyebb így. :-) Na?

Figyelt kérdés

[link]


Holnaptól szeretném elkezdeni, de legkésőbb kedden, mert akkor következő hét szombat-vasárnapra már vége is lenne...

Esetleg aki benne van, naponta leírhatnánk a tapasztalatokat, illetve fogyás mértékét, kezdve ott, hogy leírjuk mennyiről indultunk. Szerintem jó dolog, és lehet könnyebb is többen, mint egyedül.. :)


Én 21 éves lány vagyok, 172 cm magas, és 67 kiló.


2010. okt. 17. 08:48
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

4. nap.

Kicsit hisztis vagyok és reggel elsírtam magam, meg most délután is. Megláttam mi itthon az ebéd... :p :)

Most ebédem után (juice, joghurt) ráálltam a mérlegre, és már kevesebbet mutat 1 kilóval.

2010. okt. 21. 15:28
 32/33 A kérdező kommentje:

Tegnap vége lett a fogyinak, eleje nehéz volt nagyon, aztán a végére már nem is éheztem..:) Semmilyen panaszom nem volt és nincs, se émelygés, se gyomorpanaszok, semmi...

Átálltam a kevesebb, normális adag ételmennyiségre (nem a 2x-e mint amit eddig ettem), és a több folyadék bevitelére (elképesztő, hogy fél l vizet se ittam meg a fogyó előtt, most meg legalább másfél-2 lemegy...)

Most 63-64 kg vagyok, a derekam, csípőm és combjaim vékonyabbak, a felkaromról is ment le, viszont a mellemből alig fogytam.

Csak 3-4 kg ment le, gondolom mert nem voltam túl elhízott, és mert a 10-11. napon bűnöztem (délutáni 1 paprikáscsirke comb, 11. nap gesztenyepüré).

Tegnap este nekiláttam az otthoni tornának, amit folytatni is fogok, és annak ellenére, hogy a térdem miatt nem javasolt a futás, kipróbálom ezt:

[link]


Nem tudom más végigcsinálta-e velem, de szerintem érdemes volt, és ha odafigyelek a mozgásra és nem esem túlzásba a kaja terén, nem lesz szükségem semmilyen fogyókúrára.

2010. okt. 31. 08:28
 33/33 anonim ***** válasza:
Kihagynám. Nem szeretnék hízni.
2010. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!