Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem ma? Ehetek még...

Sokat ettem ma? Ehetek még valamit ma este?

Figyelt kérdés

Reggel: nagy bögre kávé sok tejjel, kb 3 dl édesítővel.

3 Győri édes kakaós keksz


Tízórai - nagyon éhes lettem - fél tábla milka étcsoki.


Ebéd - sült zöldségek, cukkini, répa, paradicsom sajttal és hummusszal.


Uzsonna - még egy nagy pohár cappuccino sok tejjel, édesítővel.


Este 3 alma, kb 700gr. (imádom az édes almát, minden mennyiségben!)


Még éhes vagyok...


2023. szept. 14. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Azért vagy éhes mert az étrended hulladék. Egyél. Ne kekszet tejet kávét hsnem valami teljes kiorlesu gabonat hussal, sonkaval vagy turoval es zoldsegekkel.


A 70 deka alma meg olyan savat csinal hogyha arra most nem eszel lisztesed, reggelre refluxod is lehet

2023. szept. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Kijavitom:

(A mennyisegekrol nem nyilatkozhatunk nem, kor, magassag es suly nelkul)


Reggeli 3 teljes kiorlesu vsgy korpovit keksz es melle a tejes kave. Melle sonka vagy turokrem es zoldsegek.


Igy nem leszel ehes tizoraira


Ebed,: ebben nulla protein van es semmi gabona szóval legyen csirke sult zoldseggel humusszal, joghurttal, keves fott bulgurral


Uzsi alma max 2 db

Ha kavezol akkor amelle 2 szem teljes kirolesu cukormentes keksz vagy ket szelet. Ennel kesobb ne egyel gyumolcsot, foleg nem magaba mert az konkretan ehseget okoz


Vacsi: barmilyen normalis etel ami nem keksz es kave. Legyen benne feherje, tk kenyer vagy gabona es valami zoldseg.


Igy elkerulheted a falasrohamokst. Nem teszed tonkre az inzulintermelesed. Nem lesz savad. Es nem kivansz tobbet enni mint a szuksegleted

2023. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

A magában tejes kavetol es a magaban almatol vagy igazan ehes.

Na meg a csokitol mert attol abszolut nem laksz jol, csak egy orara es utana meg ehesebb leszel

2023. szept. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Hány kalóriát eszel egy nap 800at? Semmi szénhidrát nincs az étkezésedben. Persze hogy éhes vagy.Nem eszel se rízst, se krumplit se tésztát se kenyeret semmi olyat ami eltelít.

Reggelre egyél rántottát, avokádós pirítóst, sonkát.Délre Legyen hús, zöldség valamilyen rísz vagy krumpli mellé.Estére megy nyomj le egy salátát.3 alma nem laktat ..Nem kell csodálkozni hogy éhes vagy alig eszel.Az 1200kcal sincs meg.. Ne élj így mert egészségügyi problémáid adódhatnak.

2023. szept. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
90%
Úristen.
2023. szept. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nagyjából 1400 kcal volt.

100gr alma 50kcal 350

két kávé 300

fél tábla csoki 250

keksz 200

ebéd kb. 300

2023. szept. 14. 22:19
 7/11 anonim válasza:
100%
Hat ha éhes vagy egyél, szabad országban élsz.
2023. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jezus, es lefogadom 50 kilo vagy
2023. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyél mindent én azt mondom csak mértékkel.Legyél kalóriadeficitben.Almát vacsorázni....Ilyet se tudnék mert egy óra múlva kopogna a szemem de hát neked is kopog mert állandóan éhes vagy
2023. szept. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A keksztől és az almától én is hamar éhes leszek. Vicces, mert én is sokáig ettem ilyeneket, a reggelim nekem is mindig Győri édes volt a suliban, almát meg még felnőttként is vittem melóba tízórainak egészen a home officeig. Ötször ettem egy nap, hát nem is csoda, mert ezektől hamar éhes lettem :D


Írják itt, hogy egyél húst, hát inkább egyél bármilyen proteint, én biztos nem eszem húst, mert nem szeretem :D Emiatt az ebédemben kb sosincs elég fehérje, de azt pótolom shake-kel. Írják azt is, hogy azért nem laksz jól, mert nem eszel elég szénhidrátot. Hát... én ha abból sokat eszem akkor vagyok éhes. Szóval ez egyénfüggő. Én a fehérjétől és a zsírtól telítődöm.


A kávé amúgy pont jó étvágy csökkentésre. Én ritkán iszom, de ha igen, akkor tejjel, édesítővel én is, és órákig nem vagyok éhes.

2023. szept. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!