Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok ebből a hasból...

Hogyan tudok ebből a hasból fogyni?

Figyelt kérdés

Hiába próbálok keveset enni, nem megy lejebb. Extrém kajákra,.porokra nincs pénzem. Régebbem futottam akkor legalább formás voltam kis hassal.


Derekam fáj van mikor fordulni se tudok az ágyban, orvosnál voltam állítólag semmi bajom... Gyógyszerek, millgamma,.kenőcsök,.masszázs semmi nem használ. Amíg fáj a derekam sportolni se tudok, mert 10 percre a buszmegállóig alig tudok elvánszorogni. Úgy fáj mintha vki kést döfne a derekamba és azzal húzna le, olyankor lelassulok és érzem h nem visz a lábam.


Valaki segítsen nekem!

Nem szültem még , elvileg orvosilag semmi bajom.


29/L 146cm / 80 kg

[link]

[link]

[link]



2023. máj. 27. 15:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nincs gerincferdülésed?
2023. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Orvos eddig nem mondta hogy lenne.

Ami nekem van ez nem a kötényhas?

Voltam már vérvételen, röntgenen, reumatológián elvileg semmi...vagy csak csesznek rám az orvosok pedig voltam magánban is.

2023. máj. 27. 15:52
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
146 centihez rettentő sok a 80 kg, így, hogy nagy része háj, lokális fogyás nem létezik.
2023. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy sok. Ezért is a kérdés, de hiába eszek keveset, számolom a kalóriát nem megy.

Régebben se fogytam ha csak salátáztam csak ha futottam,de a fentebb írtak miatt nem tudok futni.


Ezért kértem segítséget

2023. máj. 27. 16:02
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell futnod, a lényeg, hogy mozogj. Sétálj és egyél kevesebbet, nem kell semmilyen por, kérd szakértő véleményét (pl. dietetikus).
2023. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Photoshoppal :-P :-D Nekem bevált!
2023. máj. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát oké 🤣 de élőben is jó lenne ha nem ilyen dagadék lennék.
2023. máj. 27. 16:35
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi kcalt viszel be naponta? 146 centihez igen alacsony bmr is tarsul valoszinuleg :/
2023. máj. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Legalább 20 kilót le kellene dobnod és akkor nem fájna a hátad. Tudom, hogy szar ezt így hallani, én a térdemmel voltam így dagadtan, hogy menni nem tudtam. Aztán leadtam 45 kilót és futok mint a nyúl, 8-10 kmeket. Egyszerűen nem bírja a gerinced a súlyodat.


A kalóriadeficit pedig akkor nem működik, ha szarul csinálod. Ha mindent jól mérsz, és ezzel kereten belül maradsz, akkor fogyni fogsz. Csak egyszer kell megtanulni jól csinálni.

2023. máj. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor tuti elég szarul csinalok valamit. Gondoltam én is a súlyomra h lehet a haj nyom vmi ideget
2023. máj. 27. 17:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!