Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fogyás után is továbbra...

Aki fogyás után is továbbra rostosat és egészséges szénhidrátokat eszik, szálkás lesz ugyan, de egy idő után nem fog úgy kinézni mint egy anorexiás?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ezekben kevés kalória van, szóval ha mindig deficitben van, akkor miért folytassa?
2023. szept. 17. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, mire gondolt a költő. Ott kezdődik, hogy az egyén szálkássága nem a szénhidráton múlik, hanem hogy az illetőn mekkora izomtömeg van a testzsír-százalékához viszonyítva, ergo a szálkássághoz elengedhetetlen feltétel a progresszív súlyzós edzés.
2023. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ha alacsony zsírtartalmú a diéta és javában olyanokat eszik, ami rostos, hamar jóllakat, akkor az az ember nem csontsovány lesz, mínél inkább folytatja? Már ha a szálkást elhibáztam, akkor értsük úgy, hogy sovány.
2023. szept. 17. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig csökken a tömege, amíg túl keveset eszik a fenntartásához. Tehát ha fix kalóriát eszik, abból kiszámítható, hogy kb milyen testsúly fenntartására elég és addig fog fogyni.


Nyilván ha ez kevés, akkor érdemes az ideális testsúly elérésekor megemelni a kalóriabevitelt. Akár töményebb ételek beiktatására is szükség lehet, pláne ha valaki sokat mozog.

2023. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem így van. Egészséges dolgokat kevered a fogyókúrás dolgokkal. Az egészseges a rostok vitaminok gabonák stb. A fogyás amikor mennyiségre keveset eszik valaki.

Tehá ha rostosat eszel de sokat az egeszseges hizas. Ha rostosat eszwl de sokat az egeszseges eletmod sulytartassal. Ha rostosat de keveset akkor az egeszseges fogyas.

(Egyszerusitve)

2023. szept. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

4


"Tehát ha rostosat eszel de sokat az egeszseges hizas. Ha rostosat eszel de sokat az egeszseges eletmod sulytartassal."


Itt mit akartál írni?

2023. szept. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vegan vagyok és örökké gondom van a kilókkal, én az a fajta vagyok aki ránézek a kajára és híztam…

Na jó ez nyilván tulzás, de ha nem figyelek oda, hajlamos vagyok túlenni, és bizony zöldség/gyümi/gabonafélébőp is pikk pakk lecsúszik 3000-3500kcal

2023. szept. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Több rostos és több zöldséges "diétázás" után lerepült 16 kiló 3 hónap alatt és megálltam. Ugyanazt az étrendet tartom és egészségesen megálltam. Igazából nem is kifejezetten diétáztam, csak egy jobb étrendet akartam és nem vontam ki semmit sem mellette.


34/F

2023. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!