Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A hideg-meleg váltózuhany...

A hideg-meleg váltózuhany tényleg hatásosan feszesít? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Ha a zuhan elejét meleg vizzel kezdem és hideggel fejezem be az is váltózuhanynak számít és hatásos? Szeretnék kicsit feszesíteni. Odafigyelek az étkezésre,megiszok naponta minimum 3 l vizet, napi minimum fél órát aerobikozok de heti 3 x 4x 1-másfél órás edzéseket is beiktatok. Zuhanyzásnál használok feszesítő algás narancsbőrelleni tusfürdőt. Ezt miután bemasszírtoztam hideg vízzel öblítem le és közbe erre alkalmas masszírozóval körkörösen masszírozom a problémás területeket. zuhany után pedig narancsbőr elleni szérumot masszírozok be majd ha ez beszívódott zsírégető thermo krémet. Ez így hatásos lehet? Ha igen mennyi idő után lehet hatása?
2010. okt. 17. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

En mikor rendszeresen sportoltam, és fogyóztam, akkor edzés után lezuhanyoztam olyan vízzel amit kívántam, majd pár másodpercet meleggel majd hideggel, jó párszor váltogatva.

felfrissít az tuti.

2010. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De vigyázz, ha hűl az idő! Én is csináltam, még télen is, mert tényleg hatásos, de aztán jól felfáztam - mert sajna a hideggel kell befejezni. Szóval utána gyorsan bugyoláld be magad:)
2010. okt. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!