Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezhet olyan extrém túlsúlyo...

Létezhet olyan extrém túlsúlyos nő,aki nem fogyókúrázna,ha találna olyan férfit,aki kövéren is szereti,vonzónak tarja?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom,hogy sok nő unja a diétát,hogy ha lefogy újra visszahízik.

Lehet olyan,aki lemondana a fogyókúrázásról,ha egy férfi kövéren szeretne belé?



2023. szept. 24. 10:23
 1/8 anonim válasza:
58%
Biztos van aki élvezi ha fétis targykét használjak...
2023. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó.Miért ne tetszhetne egy kövér nő egy férfinak? Miért ne szerethetne belé?
2023. szept. 24. 11:53
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Olyan túlsúlyos nő is létezik, aki nem talál férfit, mégsem fogyókúrázik.
2023. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Létezik biztos, hogy van olyan kövér nő aki nem fogyókúrázik. Addig amíg az elhízása olyan méreteket nem ölt, ami már durván károsítja az egészségét. A többség azért ilyenkor észbe kap, ha kap egy ébtesztő pofont.

Én is ilyen voltam. Sokat próbálkoztam, nem ment, aztán lett egy szerető férjem közben, aztán megint próbálkoztam fogyni, nem ment , így feladtam, hisz végre volt egy ember aki így is szeret, minek kínozzam magam. Emiatt idővel annyira elszabadult a súlyom, hogy a végén mégiscsak muszáj volt lefogyni. Ezúttal sikerült is. Konkrétan már féltettem az életemet.

A kövérségtől való megszabadulás leginkább egészségügyi kérdés, nem mindenki azért csinálja, mert felszínes, és a külsőségek érdeklik, vagy mert így nem lehet szerető társra találni.

2023. szept. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. Van akinek meg a sovány a fétise. Miért is kell így lenézni azt akinek más az ízlése?
2023. szept. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

A soványság inkább egészségesebb, mint az extrém túlsúly. És itt nem az anorexiára, bulémiára és a koplalásra kell gondolni. A mai elhízott világban már egy normális vékonyságú emberre is soványat mondanak. Sőt, tovább megyek, van aki genetikailag vékony.


Sose értettem, hogy mi vonzó van egy 100%-ban egészségtelen alkatban, ami már komoly rizikófaktor a halálnak.

2023. okt. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Régóta keresek ilyen nőt magam mellé, sajnos eddig még nem találtam.
2023. okt. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van két pasi ismerősöm is, akiknek a teltebb nők jönnek be.

De nézni kell azt is, hogy érzi magát a bőrében. Na és persze nem egészséges a túlsúly.

febr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!