Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olvastam egy újságban ,hogy...

Olvastam egy újságban ,hogy aki napi legalább 1 pohár szénsavas vizet vagy üdítőt megiszik az évente 7 kilót hízik. Szerintetek is hülyeség ez?

Figyelt kérdés
Mindennap 5-6 pohár szénsavas cukros dolgot iszok azt jó alakom van ráadásul a fogaim is szépek! Mondjuk tornázok is...

2023. szept. 24. 13:29
 1/10 A kérdező kommentje:
kisgyerek korom ota iszom a szénsavasat és sose voltam kövér.
2023. szept. 24. 13:30
 2/10 anonim válasza:
100%
Nem kéne a Blikkből venni az életvezetési tanácsokat.
2023. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez valóban Blikk magazin lehetett, mert kartonszámra ittam a szénsavas üdítőket világéletemben, és 62 kiló vagyok.


Ráadásul """Férfi""".

2023. szept. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
32%
Napi fél liter kólát iszom 15 éve és csak 70 kiló vagyok. Keress magadnak hitelesebb forrást!
2023. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Belinkelhetnéd hol olvasol ilyeneket.


Amúgy attól függ, egy 2 decis kólában van vagy 20 gramm szénhidrát, tehát 365x20=7300 gramm azaz 7+ kg amit beviszel a szervezetedbe.


Nyilván nem ennyit hízol, mert a puszta létezésedhez is energiát égetsz el.

2023. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egészség magazin volt. Nm Blikk nők.
2023. szept. 24. 14:04
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor hízlal, ha ezt plusz kalóriaként iszogatja valaki, aki nem is mozog eleget.

Pl megeszi az ūlő életmódjához a 2600 kalóriáját, ami bőséges, de még erre jön a literes édes lötty.

Na ő, ha elhagyná, nem hízna tovább.

De ha elkezd futni, edzeni, akkor akár a kétszeresét is megihatja.

2023. szept. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Metionin ***** válasza:
100%
Sajnos kólán nőttem fel és mindig csontsovány voltam de legalább a tejfogaim kirohadtak tőle.
2023. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a cikk cukros üdítőkre gondolt csak, vízre nem. És azt feltételezték, hogy ez a napi kb. 3 dl üdítő mind kalóriatöbbletként jelentkezik. Ebben az esetben valóban híznál ennyit. De ennek a modellnek nem sok értelme van, ez nem ilyen lesarkítva működik a valóságban
2023. szept. 25. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Víz tuti nem volt benne, inkább cukros üdítők, amiket minden esetben plusz bevitelként számolt, hogy csak annyi a különbség a két életvitel között. Amolyan sok kicsi sokra megy cikk lehetett, mert úgy lenne értelme.
2023. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!