Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az öngyilkosságot meg lehet...

Az öngyilkosságot meg lehet tenni anorexiával?

Figyelt kérdés

Ha valaki már teljesen a mélyponton van, mély depressziós, az anorexiába menekül, nem érdekli semmi, az iskola mindennapjait is nagy kínok között éli meg, annak nem marad más mint az öngyilkosság :(

higgyétek el van rá okom, hogy így nyilatkozzak.

Valaki nem segítene?

Pl egy pszichológus?


2010. okt. 17. 19:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ja és a kalória. Dettó én is ezt csináltam még először, nagy butaság volt. Ettem a mákos tésztát, meg mindent és összeállítottam egy táblázatot, hogy egy közepes tányárnyi házikaja az hány kcal. :D:D Semmit nem változtam, aztán elkezdtem utána olvasni a témának olyan könyvekben, mint pl Anita Beans, egéb fitness/testépítő könyvekben és rájöttem mekkora hülye voltam ezzel a kalóriás butasággal. :D
2010. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Mártírok című filmet!Abban szépen bemutatják,hogy mi is az a kín.
2010. okt. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

megértelek teljesen. én is egyedül érzem magamat, de kaptam egy kutyát aki segített nekem abban, hogy elfelejtsem az öngyilkossági gondolataimat. egy kutya tényleg segít..Mostanság én is őrületesen számolom a kcalkat. Nem akarnál velem beszélgetni?

16/L

2010. okt. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm mindenkinek hogy leírtátok a problémáitokat, azt hittem jó néhányan lefognak hurrogni. Ma egyébként csak 2 db puffasztott rizst ettem fél pohár tejjel, ill. egész nap cukormentes rágót rágtam.

És egész nap ugyanúgy feszült voltam, mint mindig.Szerintem rajtam már nem igen segít semmi :(

2010. okt. 18. 16:20
 15/15 anonim ***** válasza:

A szüleiddel mi van? Testvéred, unokatestvéred, nagyszüleid? Egyetlen tanárnak nem tűnik fel, hogy elfogysz? Egyetlen lány vagy fiú nincs az osztályban, aki szimpatikus, akivel szóba lehet állni? Az nem lehet!Egyébként nem olyan egyszerű meghalni, mert mikor összeesel, bevisznek a mentők és ott tartanak, infúzióval táplálnak, majd a belosztály után jön a pszichiátria. Ha van iskolapszichológus, fordulj hozzá, ha nincs, a evelési tanácsadóhoz. Vagy hívd a kék vonalat:

[link]

Nem elmenekülni kell az élettől, hanem megdolgozni a barátságokért, boldogságért.

2010. okt. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!