Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az öngyilkosságot meg lehet...

Az öngyilkosságot meg lehet tenni anorexiával?

Figyelt kérdés

Ha valaki már teljesen a mélyponton van, mély depressziós, az anorexiába menekül, nem érdekli semmi, az iskola mindennapjait is nagy kínok között éli meg, annak nem marad más mint az öngyilkosság :(

higgyétek el van rá okom, hogy így nyilatkozzak.

Valaki nem segítene?

Pl egy pszichológus?


2010. okt. 17. 19:41
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

egyél sokat , akkor jól fogsz tanulni .

üzzél valamilyen sportot pl. lovaglás 6éve lovagolok sose fogod megunni . az állatok megértenek nekik mindent elmondhatsz .

2010. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Úristen azonnal keress fel egy pszihológust.

És ne akarj öngyilkos lenni kérlek.

2010. okt. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 sliman válasza:
100%

Tarts kutyát akár. Vagy kezdj el könyveket olvasni. Nem tudom megérteni, hogy emberek mitől tudnak unatkozni, depresszióba esni. Menj ki a kertbe, bukfencezz, nézd a tájat.

És keress fel egy pszichológust, mindenképp.

2010. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

bukfencezz -.-


kérdező mennyi idős vagy? én 16ra tippelek. lehet hogy a kamaszkor miatt vagy depressziós ilyenkor a hormonok tudnak érdekes dolgokat produkálni. De tényleg kérj segítséget a szüleidtől például.

utolsó előtti voltam.

2010. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, de ez rajtam nem segít.

Vannak sok gondjaim, nem anyagiak hanem valami egészen más gondok, velem van a baj, nem tudok feloldódni, az osztálytársaimat kevésbé kedvelem, nem szívesen megyek közéjük mindig alig várom, hogy csengessenek, hogy vége legyen a napnak. Talán meg sem kellett volna születnem, ezt gondolom sokat. De a külsőmön nem látszik, hogy feszült vagy ideges lennék de mindig az vagyok. :) és még mesélhetnék sokat :(

2010. okt. 17. 20:37
 6/15 anonim válasza:
Én átérzem ezt az egész helyzetett, akk voltam ien mélyponton amikor apám börtönbe volt és egy srác kidobott akit igazán kedveltem, akk vágtam fel az ereimet, de a végén meggondoltam magam. Rájöttem, h ez egy fajta menekülés lenne az élet elöl. és ezzel beismerném, h gyáva vok és elbuktam. csak gondolj bele, h mi történne ha nem lennél, akár a temetést mennyien lenének ott zsepivel a kezükben, bizti sokan, mer nem hiszem el h nem szeretnek akármien is vagy. vannak akik a nehezebb utat kapják az élettől, mint te és énis, de tudod a jövőben majd tudni fogjuk, h mikor mitkell csinálni, mer arra már megtanuljuk. én nem mentem dokihoz ezzel az egésszel, hanem megpróbáltam jobban érezni magam, elöszőr csak megjáccás volt az egész, de mikor mások látták h mosolygok akk őkis vissza mosolyogtak és ez egyre jobb lett:) sztem halgass zenét sokkat segít és ha a feszültséget akarod oldani egy kis yoga
2010. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
jah még annyit mondanak, h minden az akaraton múlik, ha vmit igazán akarsz azt megis tudod változtatni. Csak próbáld magad jobban érezni és a kaját ne ellenségnek gondold. ha meg nem megy, akk saját magad se akarsz megváltozni, mondom ez csak rajtad múlik.
2010. okt. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam ki volna ezt a kérdést...

Én is ugyanígy avgyok az osztálytársaimmal, mint te...:S egyre jobban elszigetelődtem tőlük, alig várom már a nap végét, hogy hazamehessek, és ne legyek köztük. Ők sem bírnak, én sem bírom már őket, pedig nem ilyen volt a helyzet múlt tanévben...

A kedves válaszolóknak előttem: azért gondolkozik az öngyilkosságon mert nincsenek kapcsolatai, gondolom. Jómagam is fontolgattam már...

egyszerűen nincsenek kapcsolataim, igaz barátságok, vagy akár pasim... szociálisan szinte teljesen izolálódtam, pár alkalom van mikor elmegyek bulizni, vagy moziba, de kb. ennyi. Nincsenek igaz barátaim, a családba se értenek meg... ugyanis őrülten számolom a kcal-okat. Mindent lemérek (igen, mindig előveszem a kis konyhai mérleget, akár 1 szelet kenyérnél is, lemérem, és beszorzom/leosztom az adott mennyiséggel a 100 g-ra von. kcalt) vagy csak olyan kaját eszem, amire rá van írva pontosan mennyi kcal (kefir, natúr joghurt, hiszen ezek nem cukrosak). És tudom, hogy nem bírnak elviselni a testvéreim & szüleim, de nem érdekel... megőrülök, ha nem tudhatom mennyi kcalt ettem egy nap.

168 cm és 43-44kg vagyok, de rettenetesen félek h elhízom... nincsenek igaz barátaim, noha a tanulás jól megy (hisz aki bulizik, és nem jár el a barátaival mi mást csináljon tanuláson kívül). Ennyi. Sz*r az életem... én magam is fontolgattam az utolsó 2-3 hétben, de nem tudom, mi legyen... annyira bizonytalan vagyok mindennel kapcsolatban... :S

17/l

2010. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Jujjjj...NEEEEEEEE TEGYEEE SENKISEEE!!!!!

Bár nemtom mért jártatom a számat mikor énis gondoltam rá nemegyszer,de valahogy el tudnázok képzelni?!?!

Onnan már téll nincs visszaút....és ha meghagyos az életed,még van választásod....még mindig jobb!!! :(

Annyira rossz ,hogy ennyi embernek van ilyen jellegű gondja.....tudom milyen szaaar érzééés.....=(

2010. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben. Sajnos manapság igazi barátságokról ritkán lehet beszélni: érdekkapcsolatok vannak. Önygilkosság gondolata nem volt de kis depresszió igen. Elég szemét osztálytársaim voltak utólag visszagondolva jobb is hogy nem közöködtem velük. Most már dolgozok és itt is ugyanúgy érdekkapcsolatok vannak 1-2 őt leszámítva. Ugyanúgy alátesznek az emberek egymásnak, semmi se változik felnőtt korban. Sok a szemét rosszindulatú ember. Nekem a sport és az egészséges életmód adott jobb életkedvet, aztán lettek egyéb hobbijaim is. Barátom nem sok van, de aki van az tényleg az.
2010. okt. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!