Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14/L 160 cm 57 kg. Mennyit...

14/L 160 cm 57 kg. Mennyit kell fogynom, és hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy majd jönnek az alapdumák: sok víz, torna helyes táplálkozás. de mit egyek mit sportoljak? nagy comb nagy s*gg nagy has. a combom és a seggem orbitális.. :S A fiú, akinek tetszem, és ő is nekem azért enm jár velem, mert túl dagadt vagyok ahhoz, hogy elmerjen velem menni sétálni, vagy valami. :( ez nagyon fájt, és akk határoztam el h lefogyok. Segíts légyszi!
2010. okt. 17. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Vágó súlyban vagy... :DD


De komolyan egy pasi miatt?? Szerintem te egy dögös csaj lehetsz, ne fogyózz, inkább próbálj meg tornázni, formálni a tested.

De könyörgöm!!!!! 14 évesen ne fogyózz!!!!!!! Még fejlődik a szervezeted, ez most épp nem tenne jót neked!!!


Remélem majd 5 év múlva jót mosolyogsz, mikor meglátod az ipsét, hogy miatta akartam fogyni és de jó, hogy nem tettem!

2010. okt. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Én 165/75-el nézek ki úgy kb, mint a csaj, akit linkeltél...

Amiket leírtál, inkább ilyesmi lehetsz

[link]

Ez alkati dolog, (körte alkatú vagy).

Azt írod, hogy a fiú, akinek TETSZEL... Most akkor mégse? Ha tetszel neki, mégis akadály hogy mekkora a s*gged, akkor inkább hagyd a fenébe, az ilyennel nem kell foglalkozni...

Amúgy mit egyél: Sok fehérje, kevés ch (kenyerek, tészták minél kevesebb mennyiségben).

Sport: Valami olyat, ami minden részedet megmozgatja, mert ha elkezdesz csak az alsó testedre tornázni, lehet, hogy csak még erősebb lesz.

2010. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

combom: [link]



hasam: [link]



1ütt a 2: [link]



de persze ezek akkor nagyobbnak látszanak, ha élőben látod őket.. :(

2010. okt. 18. 18:35
 14/20 A kérdező kommentje:
kedves "előttem író" válaszoló! amikor azt mondom, hogy nagya a hasama combom é a s*ggem, akkor beillesztesz 1 képet beyonceról... xĐ
2010. okt. 18. 19:28
 15/20 anonim ***** válasza:
Hát te qrvára nem 57kgnak nézel ki, már ne haragudj... max ha 150 cm vagy:D én 165 cm 72kgommal így valahogy nézek ki, sőt talán még vékonyabb is vagyok...
2010. okt. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

A Beyoncé-s vagyok xD

Na a 2. kép reálisabb a hasadról, mint a 3... Egyik barátnőmnek is ilyen (előreugró, vagy hogy mondjam), volt már ducibb, meg vékonyabb is, de a hasa sosem lesz lapos, amúgy tipikus homokóraalkat, a dereka tök vékony.

Utolsó: Lehet Ő 57 kg, Te meg 72, valszeg rajtad több izom van, mint rajta.

Kérdező: Nem dagadt/kövér vagy, hanem puha, nem fogynod kéne, hanem formálódni, sportolni.

2010. okt. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
de igen, 160 cm vagyok!!!!! és 57 kg. tudom, nem annyinak nézek ki, de orvosnál is megmérettem a magasságomat is és a súlyomat is!!! ennyi. és köszi az utolsónak.
2010. okt. 19. 12:10
 18/20 anonim ***** válasza:

Hát jó...de akkor nem vagy picit gyenge? Úgyértem tényleg, ilyen kinézettel max úgy lehetsz ennyi, hogy semmi izom rajtad...:D

Amúgy nem akartalak megbántani, csak tényleg többnek mondanálak, meg nem voltam jó passzban sem :D

Remélem, nem haragszol :)

2010. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
nem, nyugi. tudom, h kövér vagyok. :) éppen ezért írtam
2010. okt. 19. 14:47
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Diétáznod semmiképp sme kell, csak sportolj hogy jobban nézz ki és jobban érezd magad a bőrödben. Viszont mikor elérted a kívánt eredményt, magasról tojd le azt a pasit, aki most szégyellne veled elmenni sétálni!!! Semmiképp ne állj le vele, tudom ez már nem a fogyókúrák topikba tartozik, de nem érdemel meg téged.
2010. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!