Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14/L 160 cm 57 kg. Mennyit...

14/L 160 cm 57 kg. Mennyit kell fogynom, és hogyan?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy majd jönnek az alapdumák: sok víz, torna helyes táplálkozás. de mit egyek mit sportoljak? nagy comb nagy s*gg nagy has. a combom és a seggem orbitális.. :S A fiú, akinek tetszem, és ő is nekem azért enm jár velem, mert túl dagadt vagyok ahhoz, hogy elmerjen velem menni sétálni, vagy valami. :( ez nagyon fájt, és akk határoztam el h lefogyok. Segíts légyszi!
2010. okt. 17. 20:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

1 nem, vagy dagadt

2 ha a srácnak csak a külsőd számít, akkor csak kefélni kellenél neki

3 járj el futni, bringázuni

2010. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
100%
Linkelj már egy képet, hogy kb. milyen az alakod, nem muszáj magadról, de egy hasonló alkatú csajt. Annyira csak nem lehet vészes. Amúgy meg a legtöbb pasi inkább a husisabb csajokat szereti, mint a csontvázakat.
2010. okt. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:

Semennyit nem kell fogynod.

Ha nincs problémád csinálsz magadnak?

2010. okt. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
[link] ettől picit vékonyabb, de olyan képet nem találtam, ami az én testalkatomat mutatná. már a haveri kör is mondja, h híztam sokat.. :S majd hnap csin képet!
2010. okt. 17. 21:33
 5/20 anonim válasza:
100%
Ilyenkor ne fogyózz,max sportolj többet,és nasi helyett egyél magvakat,gyümölcsöt meg ha esetleg sok tésztát meg kenyeret eszel egyél egy kicsit kevesebbet,vagy ne este egyél,de mindenképp enni kell,a te szervezetednek szüksége van rá a fejlődéshez.Aztán végezz mindennap a tükörben egy önbizalomerősítő programot,keresd meg magadban a szépet,fogadd el magad,ne akarj nádszál vékony lenni.A srác meg ha számodra a világ leghelyesebb csávója is,akkor is egy büdös bunkó,ha nem látja meg benned a szépet.Ahhoz nem kell senki hogy mindennap megalázzon,aggódhatsz még bőven elég dologért az életed terén.Szóval ezeket próbáld meg megvalósítani,azt a balfa*t meg felejtsd el!Meglátod egy tökéletes testű szőke libával lesz 10 év múlva is,csak hogy most is meg majd akkor is sokkal többet fog számítani a belső,ami szerintem neked most is értékes.Üdv
2010. okt. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Három hónappal ezelőtt én is 60 kiló voltam, csak én 162 cm vagyok. Én is fogyókúrába kezdtem, noha az igazsághoz hozzátartozik, hogy SOHA nem tartottam magam kövérnek, de egy évvel ezelőtt még 54 kiló voltam, sajnos pont egy éve hagytam abba minden sportot és ennek meg is lett az eredménye. Nekem a barátaim mondták, hogy bár kövérnek nem tartanak, de régebben "máshogy" néztem ki, én is ennek hatására kezdtem fogyóba. Most 56 kg vagyok, és egyáltalán nem érzem, hogy tovább kellene fogynom. Az is igaz, hogy most már újra sportolok és nyilván nem mindegy, hogy abból az 57 kg-ból mennyi az izom és mennyi zsír rajtad. Még mindig nem annyi a súlyom, mint korábban, de jó ez így nekem, mivel tudom, hogy sok izmot pakoltam magamra és egészen formás lettem, szóval nem célom, hogy tovább fogyjak. :) De akárhogy is nézzük, semmiképpen sem lehetsz olyan dagadt, van egy kis felesleged, de ez szerintem belefér. Ha egy fiú emiatt nem akar veled járni, akkor nyugodj meg, mert nem önmagadért szeret, csak mutogatni akar mindenkinek, hogy "nézzétek milyen csajom van." Ne akarj botsáska lenni, szerintem kb 4-5 kg felesleg lehet rajtad, ez normálisabb táplálkozással és sportolással elég hamar leadható.


Figyelj oda, hogy kevesebb szénhidrátot egyél, köretnek próbáld mellőzni a krumpli, rizs és tésztaféléket. Néha belefér, de inkább a hús mellé salátákat fogyassz. Mellőzd a cukros üdítőitalokat, helyette sok vizet igyál, lehetőleg napi 2 litert. Reggelire lehetőleg ne egyél cukros pékárukat.. néha ez is belefér, hisz nyilván unalmas minden reggel pl tonhalat, tojást vagy abonettet enni, de inkább ilyesmiket fogyassz. Reggelire ehetsz teljes kiőrlésű kenyeret is, de délután már jobb az ilyen dolgokat kerülni. A vacsorád lefekvésed előtt 3 órával legyen, és ne sok. Itt már különösen oda kell figyelni... a vacsi legyen 3 tükörtojás, vagy egy tonhal egy kis abonettel, esetleg valami saláta, mellé hal vagy csirkemell. Napi négyszer, ötször egyél. Reggeli-ebéd-vacsora ugye adott, ezek közt ha megéhezel, akkor egyél gyümölcsöt, zöldséget, vagy joghurtot. Húsoknál leginkább a hal és a csirke, pulyka féléket ajánlom neked, ezek nem hizlalnak. Lehetőleg panír nélkül edd őket. A sport az fontos. Én a futás mellett tettem le a voksom, és sokat használt, most formásabb vagyok, mint anno 54 kilósan. A combom még nekem sem az igazi, de már kezd az is alakulni. Nem tudom, hogy tőled mennyire áll távol a futás, mivel én régebben teniszeztem, ezért hozzá voltam szokva ehhez, szóval én rögtön napi 1 óra futással indítottam a fogyókúrát. Ezt azonban nem ajánlom neked, mert egy hónap után már a lábaim sajogtak, habár kétségtelen, hogy nagyon sokat fogyasztott és amióta visszavettem a futásból, azóta nem fogyok úgy, ahogy korábban. Habár ezt nem bánom, mert így jól érzem magam. Ma már csak minden második nap fogyok és 35 perceket. Azokon a napokon amikor nincs futás, akkor is lenyomok kb 50 felülést. Ez nem biztos, hogy olyan hatásos, de ez is valami.


Segítségül itt van a kcal.hu weboldal, ahol kiszámolhatod a napi bevitt kalória mennyiséged. Én kb 1500-1800 kalória közt eszek. A fogyókúra egy komoly dolog, így utólag visszagondolva már bánom, hogy régebben mennyi minden szemetet bevittem a szervezetembe. :) És ezzel nem azt akarom mondani, hogy pl egy buliban nem lehet meginni vagy 2 dl colat, vagy néha nem lehet chipset enni. :) De nekem bizony volt amikor a reggelimet 2 db pékáruval indítottam, ebédre pizzat rendeltem, a vacsim meg 3 db ketchupos majonézes melegszendvics volt. Napközben meg ment a chips és a cola... ha nem sportolsz akkor ilyeneket nem csinálhatsz. Ha eléred a kívánt súlyod, akkor utána heti 1 alkalommal lehet bűnözni, de a sport az mindig maradjon meg! Nem kell koplalni, csak egészségesebben kell étkezni és mozogni kell egy kicsit. Ennyi.

2010. okt. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Ma már csak minden második nap fogyok és 35 perceket. "


Elírtam. Szóval: Ma már csak minden második nap futok és 35 perceket. :D :D

2010. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
haverjaid hülyék híztál helyett nőiesedtél valószínűleg, a képen lévő csaj meg kb 175 cm és 85 kg....
2010. okt. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

160 cm és 57 kg-val közel sem lehet olyan, amilyen a képen látható nő...

Talán talán 3-4kgt kéne fogynod max, de ne más miatt, hanem azért, hogy jobban érezd magad a bőrödben!

2010. okt. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A képen lévő csaj 85-90 kiló,te meg 57.Azért ennyire ne túlozz már!:)
2010. okt. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!