Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van az h elértem a...

Miért van az h elértem a célom, és mégse vagyok elégedett magammal?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha leírnád mi volt a célod és miért nem vagy elégedett az talán segítene válaszolni.


Így csak találgatni tudok. Gondolom a célod az volt, hogy a mérleg kevesebbet mutasson. Elérted, hogy lefogytál x kg valamit, de a tükörben mégse egy fitt, formás alakot látsz. Változtass a céljaidon és legyen a cél a testösszetétel változtatása ne a mérleg.

2010. okt. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor van ez,ha csak leszűkítetted az izomtérfogatot,de a testzsír meg alig csökkent.Koplalós vagy fehérjemegvonásos diéta után jellemző.Persze csak találgatok.

Lehet,hogy verseny formád van,csak neked a pohár mindig félig üres:).

2010. okt. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
anorexiád van.
2010. okt. 18. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl gyorsan érted el és/vagy nem onnan fogytál, ahonnan akartad, izom ment le zsír helyett, gyengébb vagy, sz*r a közérzeted, lóg a bőröd, nem formásra fogytál stb. Valamelyik stimmel?
2010. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mindig a fogyás hozza meg a lelki gyümölcsöt


Ezzel magyarázható, hogy van olyan vékony személy aki mégse boldog és van olyan duci személy aki az

Ki érti a logikát ? Nincs logika

De tapasztalat és nap mint nap tapasztalhatjátok ti is

Nem tudom, ha eltaláltam-e,de ha erről van szó akor csak annyit tudok mondani, hogy nem minden teljesítmény egyforma és nem minden teljesítménytől leszünk elégedettek

Te lehet, hogy lefogytál, de talán ennél nagyobb gondod is van az életben

2010. okt. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!