Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lassan megy a fogyás, utálom...

Lassan megy a fogyás, utálom magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen vettem rá magam, hogy változtassak. Annak ellenére is, hogy nekem nagyon számít mások véleménye és sokan dagadtoztak és a mai napig teszik pl néhány közeli családtagom is. Nem értik meg, hogy nekem ez fáj, igazából nem is bántani akarnak, csak nem fogják fel, hogy mit okoznak ezzel. Abbahagyni nem fogják a kedvemért, csak ha lefogyok. Volt már fogyásom (csak megint visszahíztam) és akkor mindig dicsértek. Na, a lényeg, hogy amikor összeszedtem végre magam, az egy hónapja volt, 74 kilóról indultam. Az elején lement heti 1 kg, de előző héten csak fél. Igaz, ettem mekis kaját, de kalóriakereten belül. Szóval összességben a héten nem léptem túl a keretet. 70.5 vagyok ami a 163 centimhez nagyon sok. Mivel ilyen kevés ment le (pedig nagy túlsúlyból elvileg gyorsan megy), ezért most elég rosszul érzem magam. Nem heti fél kilókat akarok fogyni, az majd ráér akkor, amikor csak kevés plusz kilóm van. Úgy érzem, megteszek mindent a gyorsabb fogyás érdekében. Egyébként ebben az egy hónapban is mindig terrorizált a belső hangom, hogy ez még mindig nem elég, 5össel kell kezdődnie a kilóknak ahhoz, hogy szép legyek és ne bántsanak, hol van még a cél, minimum fél év... Amikor az előbb említett családtagokkal találkozom akkor végig ideges vagyok, főleg ha jön a párom is, mert előtte duplán megalázó, hogy felhívják a figyelmét arra, mennyire kövér vagyok és nem kéne ennek tetszenie. Az "undorító vagyok" szavak visszhangzanak a fejemben. Véget akarok vetni annak, hogy majdnem mindenki dagadtnak gondol, hogy néhányan szóvá is teszik, nem csak direktben, de célozgatva is, pl anyósom, kollégák, stb. Emiatt szorongok, hogy mennyire kevés változás van és nem tudom még mit kéne tennem, hogy gyorsabb legyen... A ruháim is ugyanazok, ez s segít, hogy még nem kellett újat venni vagy a régieket elővenni.
2023. okt. 2. 09:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A fogyókúrán kívül még milyen kategóriába lehet fogyókúrás kérdést kiírni? De ezt valójában inkább az Emberek vagy Család rovatba kellett volna.
2023. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt se felejtsd el, hogy itt azért nagyon sok frusztrált gyárimelós trollkodik egész nap, akiknek jólesik beszólogatni mindenkinek.
2023. okt. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Formálódni mozgással lehet.
2023. okt. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%
Ez így nem igaz, mondjuk úgy, edzéssel.
2023. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!