Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már lassan 1 éve hogy normális...

Már lassan 1 éve hogy normálisan étkezem és lefogytam,de ma valamiért nagyon sokat ettem mert nagyon megkívántam és most úgy érzem hogy nagyon dagi leszek holnapra, ez az érzés normális?

Figyelt kérdés
Ezt azért érzem így mert a gyomrom sokkal nagyobbnak tűnik a kajátol, de van rá esély hogy holnapra lejjebb megy?

2021. máj. 24. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Ha már egy éve valóban normálisan étkeznél, akkor nem kérdeznél ilyen hülyeségeket (kivéve, ha trollkodsz, de akkor találj ki valami viccesebbet)
2021. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Le fog menni a hasad nyugi.Neha lehet kicsit tobbet enni ha lemozgod es az ev nagy reszeben odafigyelsz arra hogy mit es mennyit eszel.Ettol nem fogsz visszahizni.Szep is lenne.En 3 hetig nem tudtam eddzeni es az etkezesre se figyeltem annyira mert olyan helyzet volt es egy dkg-ot sem hiztam pedig en hizekony tipus vagyok.
2021. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy csupán egy kilót felszedj, meg kellene egyél 7000 kalóriát a szükségleteden felül. Annak a tudatában, hogy egy átlag ember szükséglete kb. 2000 kalória, még csak az is szinte lehetetlen, hogy egyetlen kilót is hízz tőle.

Úgyhogy nyugi, le fog menni a hasad. :D

2021. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!