Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy víz,...

Honnan tudhatom, hogy víz, vagy zsír jött fel rám?

Figyelt kérdés

Diéta után 78kgról pár hét alatt 84kg lettem, érzem, és látom is, hogy nőtt a testzsírszázalékom, de nem tudom pontosan, hogy mi a különbség a víz és zsír között.


Gondolom, minél kevesebb a víz annál jobban látszanak az izmok.


Lehet hülye dolog, de én ezt a hasamnál szoktam "mérni". Ott hízok a legjobban. 78kgosan teljesen lapos volt, most pedig érezhetően jött fel rá dolog. Honnan tudom, hogy ez víz, vagy pedig zsír?



2023. okt. 8. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a víz dologgal csak a versenyzőknek kell foglalkozni a színpadra lépés előtti utolsó napokban. Neked ezen a szinten ez a víz kérdés értelmezhetetlen. Meg amúgy nem mindegy, hogy ha többet mutat a mérleg, pocakosodsz, szarabbul nézel ki, szarabbul is érzed magad ettől, akkor az most a víz vagy a zsír miatt van? Az biztos, hogy ha te X hét alatt 78 kilóból 84 kiló lettél, akkor bőven kalóriatöbbletben vagy, ergo hízol. Ha ez a forma rovására megy, akkor vegyél vissza a kalóriákból, és jó lesz minden.
2023. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
78 kilóról pár hét alatt 84?😳 +1000-res kalóriatöbbletben vagy?
2023. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
3300-3500 kalóriát ettem, sajnos, vagy nem sajnos, ez nálam ennyi többletet jelent még férfiként is, magas aktivitással :D
2023. okt. 8. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen kép él a fejedben de egy átlagos férfi számára 80kilóval, heti 3-4 edzéssel olyan 2500-2600 kcal-re van szüksége.

Ehhez képest a te 3300-3500 kcal fogyasztásod eléggé egyértelmű, hogy hízáshoz fog vezetni.


A 3300-3500-hoz naponta kéne kőkemény fizikai munkát végezni.

2023. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De tényleg, ezt honnan szedted, vagy ki mondott neked ilyet, hogy kezdj el napi 3300-3500 kalóriát enni, 78 kilósan?

Ha élsportoló vagy és napi több órát edzel, vagy extrém magas a napi fizikai aktivitásod, pl. napi 10-12 óra nehéz fizikai munka, akkor oké, amúgy meg csak hízókúra.

2023. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy víz vagy zsír, a többlet súly, az többlet súly.
2023. okt. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4,5#


Nem tudjátok a háttér sztorit, nem ennyit eszek.. Csak pár hétig ettem ennyit, mert rohadt kevés kalóriát ehetek, diéta után voltam és 10ből 10 ember azt mondta, hogy "ennyi mozgással és edzéssel simán ehetnél ennyit is".


Én pedig megmutattam nekik, hogy nem, k*urvára nem ehetek ennyit. :D Nem aggódom, 2-3 hónap alatt újra formába jövök, ezen nem múlt semmi.

2023. okt. 9. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen súlytartomámyban a tükörrrl legyél elfoglalva ne a mérleggel, simán lehet, hogy betöltődtél vízböl mert fellélegzett végre a szervezeted egy önsanyargatásból
2023. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Bakker, én viszek be naponta 93-95 kilós állatként 3800-4000 kcal-t, és nekem gyönyörűen megszámolhatod mind az 8pack-ot.

Egyébként ha hasra megy nálad a kalória többlet, akkor az inkább zsír lesz mont víz.

A karikagyűrűd nem szorul az ujjadon? LOL

2023. okt. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!