Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 180cm magasságom mellé mennyir...

180cm magasságom mellé mennyire kellene lefogynom hogy kocka hasam lehessen?

Figyelt kérdés

Márciusban 98kilósan kezdtem diétázni, pár hete meg már komolyabban edzek, fekvőtámaszt, felüléseket és különféle súlyzós gyakorlatokat csinálok de akárhogy nézem, még azért a hasamon eléggé takarásban van az izom..


Hány kilóig kéne lefogynom hogy valamennyire látszódjon a hasizmom?


2023. okt. 11. 12:32
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Egyéni, hogy kinek hány százalékos testzsíron kezdenek el kirajzolódi az egyenes hasizom kockái.
2023. okt. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
offtopic: felülést ne csinálj, tönkrevágod a gerinced egy életre
2023. okt. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor mit csináljak helyette?
2023. okt. 11. 15:04
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Clapping crunches, Bicycle, reverse crunches, oblique situps, flutterkick, szabályos!!!! plank, szabalyos!!


Meg igazabol anniy hasizom gyakorlat van ami nem teszi tonkre a gerincet...


Guglizd meg ezeket. Ez lefedi a harant, also es felso hasizmokat is. De ugye amigy nem eleg kicsi a testzsir, az izom nem latszik



Plusz dead bug, sarokerintes haton fekvesben felhutzott labbal, orosz twist



De amig nem tudod mindet helyesen vegrehajtani addig tobbet artasz mint hasznalsz. A fwlulest pedig lenyegeben csak rosszul lehet vegrehajtani mert elmozdithatja a megfelelo gerincgorbuletet

2023. okt. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
nekem rendesen 14% testzsír körül látszanak a kockák, de van haver akinek már 17%-on is előbújtak. Egyén függő, de szerintem átlagban 15% testzsír körül már mindenkinek látszik. 189cm vagyok és jelenleg 80 kiló, de bulk miatt jelenleg nem látszódik sok minden. Nyáron viszont mindenki megnézett minket a strandon :D
2023. okt. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
Nekem decemberbe sikerült kockás hasat kapnom a stressztől.185 centimre lefogytam 95 kilóról 85 re.Es úgy ,hogy nem edzettem èvek óta.Ès amikor edzettem nem sikerült.Èletem legszarabb időszaka volt most újra 95 vagyok kockàk sehol de jobban érzem magamat
2023. okt. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Akkor tényleg nagyon változó hogy kinek mikor jönnek elő a kockák. Csak 5cmel vagy magasabb és 85kg-nál nálad már látszottak, én most vagyok 78kg és kockák még sehol..
2023. okt. 11. 21:52
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

7es igen , abszolút nem tudok hozzászólni a tèmàhoz csak a saját tapasztalatot mondom.Ès képzeld hónapokig keveset meg szarul ettem,ittam a sok kâvèt ettem 2 twix csokit naponta, energia ital is volt és mégis legyalulódtam.

A kollègàim azt hittèk rákos beteg vagyok pedig csak a rossz hírek zabàltàk le rólam a zsírt.Az öveimbe extra lyukat kellett ütnöm.Ma màr a súlyom a régi és jobban érzem magamat.Sok sikert kivànok hozzá stresszmentesen

2023. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 NTBS ***** válasza:
Szerintem ez nem súly kérdése!
2023. okt. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A kockák attól függnek, hogy milyen fejlett a hasizmod, mennyi zsír van rajta, mennyire feszesek a szalagjaid. Pl. Henry Cavillnek is van, pedig 185 centijéhez közel 100kg.
2023. okt. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!