Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki akkora...

Van olyan ember aki akkora akaretővel rendelkezik, hogy csak pár kockát eszik egy tábla csokiból?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 16:21
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. szept. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
Ehhez akkora akaraterő kell? Inkább szokás kérdése szerintem.
2023. szept. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
63%
Ez miért akaraerö kérdése? Nekem soha életemben nem esett jól 2-3 kockánál több.
2023. szept. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Óriási kihívás, mindig megfogadom, hogy csak pár kocka, aztán legurul az egész. :(
2023. szept. 25. 16:55
 6/36 anonim ***** válasza:
84%
Állítólag van. Bár én is úgy vagyok, hogy inkább nem eszek. 1-2 hét után már nem hiányzik. Mindaddig nincs baj, amíg újra meg nem kóstolom. Mert hát ilyenkor jönnek azzal, hogy “egy kocka csoki mit árthat…” Ja, ilyenkor úgy járok, mint az alkoholista, aki leszokott, de iszik egy kortyot.
2023. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak 1 tábla van itthon, akkor 1 sort eszek, hogy maradjon másnapra is.
2023. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim válasza:
77%
Hát szerintem elég sok van de nm tom,én pl egyáltalán nm eszek se csokit se semmi édességet mert nm szeretem
2023. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%

Nekem a következő módon sikerült a szokást kialakítani. Reggel, fogmosás után betettem egy kis dobozba 2 kocka csokit (vagy 1 nagy kekszet vagy amit aznap akartam). A többit elcsomagoltam és elraktam a spájzba. Bevittem a munkahelyemre ezt a kis adagot és ebéd után megettem.


Pár hónap után ráállt az agyam, hogy ennyi az adag és nem kap többet. Azóta normális esetben otthon is meg tudok állni.


Ha nagy stressz van, akkor nem, akkor az aktuális tábla elfogy, de a következőt nem bontom fel.


Segít még, hogy eleve összetöröm a csokit és berakom egy műanyag dobozba, tehát nem a gyári papírban van. Nem tudom, miért, ettől könnyebben megállok a tervezett adag után. Semmiképp se legyen szem előtt a csoki, jól pakold el, mielőtt a szádba kerül, amit kivettél.


És a legújabb módszerem: tábla helyett sütéshez való csokicseppet veszek (a Sparban kapható). 6 db egy gramm, 40 db felel meg egy kockának. Sokkal többnek érződik, ebből stressz esetén se szoktam 2-3 kockányinál többet enni.

2023. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
19%
Hát ha ehhez valakinek óriási akarokerő kell, az szomorú
2023. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!