Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok, próbálok...

13 éves vagyok, próbálok fogyózni, de gondba akadtam (bővebben lent), hogyan folytassam?

Figyelt kérdés

13 év, 55 kiló, 153 cm, és fiú .Lehet kacagni rajtam, de már lassan egy hónapja próbálok leadni pár kilót, és a BMI-m szerint épphogy tulsúlyos vagyok :S

Ezeket változtattam a régi, megszokott életemből:

-alig eszem édességet már

-mindennap 1-2 pohár citromlét megiszom, azt mondják jót tesz a fogyásnak

-mindennap (még csak 1 hete) futok este 30 percet, 1-2 megállással

Voltam már 1 hete 53.8 kiló, de ma méretkeztem és 55.2 vagyok, nem tudom mi lehet a gond, hogy mégis jól csinálom amit akarok, de úgyis hízok.Ezért kértem segítséget, aki gondolja írjon választ!


2010. okt. 18. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
egyél meg napi 1 kiskanál fahéjat tök sokat fogyaszt ;)
2010. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Nem lehet, hogy híztál, ha többet mozogsz! Még 1-2 hónap és meg fog látszani az eredmény, hidd el! Amúgy nem lehet, hogy először pl evés előtt mérted magad, 2.szor meg utána? Mondjuk az annyit nem változtat. (mindig evés után kell mérni magunkat) és csináld azt, hogy evés után mindig mozogj, mert larakódnak a zsírok.
2010. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13 évesen még annyi hormon van benne, mint egy olimpiai versenyzőben. Ha semmit nem csinálsz már akkor is nől a magasságod, izomzatod stb. Természetes, hogy a súlyod is nőni fog.
2010. okt. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
multkor valszeg azért voltàl kevesebb mert nem volt a szervezetedben elraktàrozott viz. Ez nem hizàs nyugi!
2010. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! nyugi nem híztál, csak a szervezeted már kezdi érezni, hogy fogyózol, ezért picit visszatart némi takarékot, most nem szabad abbahagynod, pár nap és megcsappan a súlyod. akkor is folytasd tovább a fogyózást . Pár hónap és olyan jól fogsz kinézni, hogy na. sok kitartást!
2010. okt. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi a válaszokat :)
2010. okt. 19. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!