Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok attól ha sokat...

Fogyhatok attól ha sokat kakilok egy nap?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 15:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Nincs köze a mennyiségnek és a gyakoriságnak a fogyáshoz. Ha zsírt vesztünk azt úgy bontja le a test hogy a legvégén kilélegezzük
2023. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

Mivel a székletürítésnek semmi köze az anyagcseréhez és a testzsír-százalékhoz, ezért nem, pusztán a sok kakilástól nem fogsz kalóriadeficitbe kerülni, ezáltal fogyni sem, ugyanis a fogyáshoz kalóriadeficit szükséges. Olvasd el ezt a cikket, és érteni fogod, miért kérdeztél teljes ostobaságot, meg hogy mit kell tenned akkor, ha fogyni szeretnél és életmódot váltani:

[link]

2023. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Annyiból igen, hogy a sok széklet lehet a sok rosttól, aminek sok folyadékkal párosítva étvágycsökkentő hatása van
2023. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Tudományos igényű vizsgálatok eddig nem történtek. Annyi bizonyos, hogy a béltartalomból történő felszívódás mindaddig tart, amíg a béltartalom a szervezetben van. A gyors kiürítés egyúttal azzal is jár, hogy a béltartalomban maradt, elvileg felszívódásra képes anyagok gyorsan kiürülnek. Ezért is ajánlatos biztosítani a rendszeres ürítést. Ugyanakkor biztosítani kell annyi bennmaradási időt, aminek során a szervezet normál működéséhez szükséges anyagok kellő mértékben felszívódhassanak.
2023. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Kerdezo. Te lany vagy?
2023. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen
2023. okt. 17. 14:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom miert emelted ki a kerdest. Mar megvaloszultuk. 1es 2es valasz mindent elmond
2023. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre akkor még egyszer a válasz (én se értem, miért emelted ki): a kakilásnak nincs köze a fogyáshoz. Kalóriadeficit nélkül nincs fogyás.
2023. okt. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azért mert azt hittem,hogy köze van hozzá...😀😀
2023. okt. 18. 16:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nincs.
2023. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!