Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyi idő elég a kitűzött célig?

Ennyi idő elég a kitűzött célig?

Figyelt kérdés

Jelenleg 82 kg vagyok, 67-65 kgra szeretnék lefogyni nyárra.

Van erre reális esélyem, vagy túl sokat szeretnék?

176 cm magas nő vagyok


2023. okt. 18. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Reális lehet, persze, de nem értem a kérdést. Ha nem lenne reális nyárra ekkora fogyás, csak fele ekkora, akkor el se kezded az életmódváltást, és maradsz túlsúlyos? Mi jelentősége van annak, hogy sikerült el jövő nyárra? És ha csak jövő őszre sikerülne, akkor el se kezdenéd a fogyást? Egyébként meg 176 centivel esetedben néhány kiló fogyás lenne indokolt maximum, semmiképp nincs értelme 65 kilóra lekoplalni, ugyanis ha nem vagy elégedett magaddal, akkor 65 kilósan se leszel. Inkább az edzést, az izmosodást, a formásodást javaslom, testképzavar esetén meg a pszichológust.
2023. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
70 kilóra van. Az utolsó pár kiló a leglassabb es legnehezebb arra nem biztos
2023. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Sokkal kisebb cslokat kell kituzni kulonben hamar belebuksz. Legyen pl -7 kg év végéig.
2023. okt. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezd el és majd meglátod, hogy hogyan alakul.

Nem számít, hogy nyárra vagy szeptemberre vagy októberre fogsz jól kinézni.

És mindenképpen jobban fogsz kinézni, ha lemegy bármennyi felesleg.

2023. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, sokmindentől függ, de teljesen mindegy is. Ha nem nyárra fogysz le akkor el se kezded? Nem azt kell nézni hogy mennyi időbe telik, hanem neki kell állni, ha szeretnél lefogyni.

Én 175cm vagyok, nagyon nagy súlyból fogytam le 3 év alatt 67kgra, onnan 1 évig állt a sulyom, aztán még lement 3 hónap alatt 3 kg. Az utolsó kilók jobban ragaszkodnak.

2023. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!