Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki, hogyan gondolt vissza, a...

Ki, hogyan gondolt vissza, a lefogyás előtti önmagára, miután elérte a kitűzött célt?

Figyelt kérdés
mit éreztetek és milyen felismeréseitek voltak?
2017. máj. 18. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elértem a vágyott súlyt, nagyon boldog voltam(vagyok). Utólag igencsak ég a pofám, hogy milyen gusztustalan disznó voltam, baromi órmótlan alakkal.Szuszogtam, nem tudtam zoknithúzni, cipőt bekötni, mert a nagy hasam(is) borzasztó volt.

Azt be kell vallanom, hogy az egyik szobát berendeztem kondigépekkel, ami nagyon nagy segítség.


Ma már minden csupa öröm, ragyogás. Persze szigorú étrend kell a súlytartáshoz, és ez mindent megér.Jók a régebbi ruháim(is), újra karcsú vagyok.

2017. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindig fáradt voltam, és sokszor sírtam. Nehezemre esett felmenni egy emeletet a lépcsőn, vagy két percig szaladni. Semmilyen ruhában nem éreztem magam csinosnak, igyekeztem takargatni az alakomat. Pedig mindössze 15-18 kg plusz volt rajtam, de mekkora különbség! Most felszaladok a lépcsőn 4 emeletet egy szuszra, pár utcahossznyi futástól nem fáradok el és nem fulladok ki, és jó rám az összes régi ruhám, sőt fürdőruhában is jól érzem magam.
2017. máj. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább csak nem értem magam. Nem értem, hogy miért volt jó 3 évtizeden keresztül úgy, ahogy voltam.
2017. máj. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Nem tudom már, hogy hol olvastam, de nekem ez az idézet csengett a fülemben, amikor "végeztem" a fogyókúrával: "aminek átadta magát az ember, ahhoz hozzászokik és megbékél vele, ezután úgy látja az előbbi ellenállni akarást, mint távoli gyermekkort". Hihetetlen nagy igazság ez!
2017. máj. 23. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!