Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hét alatt -3 kg így meg lesz?

Két hét alatt -3 kg így meg lesz?

Figyelt kérdés

Két hét múlva kell mennem kontroll vizsgálatra, a dokit nem igazán érdekli , hogy cm-ben mennyit fogytam, csak a kg-t nézi és a testtömeg index értéket. 3 kg hiányzik ahhoz, hogy elérjem a kijelölt célt.

Ha a következő két hétben heti 5x edzek 1 órát (saját súlyos és súlyzós edzés), és mellette a kijelölt 1500 kcal helyett mondjuk 1400 viszek be, akkor sikerülhet leadni a hátra lévő 3 kg-t?


IR és PCOS miatt járok egyébként orvoshoz. Június óta fogytam le 75 kg-ról 63-ra, de centiben sokkal több a változás (csípőről 18 cm, combból 10 cm, hasról 8 cm ment le), csak azt a doki nem nézi, szerinte kizárólag a bmi egyedül a mérvadó függetlenül attól, hogy milyen a zsír-izom arány. Igazából azért lenne fontos, mert már kétszer jártam úgy, hogy a kitűzött cél nem sikerült és borzasztóan lecseszett miatta. Most nagyon parazom, hogy mi lesz, de félek attól, hogy ha edzek, akkor megint csak cm-ben lesz eredmény, nem pedig súlyban.


2023. okt. 28. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha o irja az etrendet meg az edzest es te tartod akkor bassza le magat
2023. okt. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked kéne egy másik doki. Főleg edzés melett csak a súlyt és bmi-t nézni nagyon káros. Arrol nem is beszelve hogy tudattalanul is étkezési zavarba visz bele. Szo szerint egeszsegtelen szinten stresszelsz es egeszsegtelen szintu defixitbe es koplalasba vinjed magad. Az orvos aki miatt ilyeneket teszel es gondolsz nem biztos hpgy kompatibilis veled.


Az en rovid tanacsom hpgy haladj az egeszseges utembe

2023. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ehhez 21 ezer kcal deficit kellene 14 nap alatt. Ez napi 1500 kcal minusz. Ha az alap szuksegleted 1350 korul van (bmr) akkor 5 sulyzos edzessel a sulytarto kaloriad 2000 kcal korul van. Az 700 dficit (fele annak ami kene).

Ilyen kis sullyal ilyen gyors fogyas dizikailag lehetetlen

2023. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

A mérés előtt másfél két nappal egyél meg fél üveg szilvalekvárt egy nagy pohár tejjel, plusz még egy vény nélkül kapható hashajtót is bevehetsz.


Ha megteszi a hatását, mérésre akár 1kilóval is könnyebb lehetsz!

2023. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
A helyedben én is a mérés előtt caalnék de nem hashajtóval. Előte nap csökkentsd a szwnhidrágbeviteled illetve már ne eddz. Így kevesebb vizet tart vissza a szervezet
2023. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a francba ezt az idióta orvost.
2023. okt. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Van lehetőséged másik orvost keresni? Mert ha ennyire szűk látókörű, meg lecseszős, akkor jobb lenne más.
2023. okt. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szard le a dokit és keress másikat lehetőleg olyat, akinek agya is van.
2023. okt. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!