Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit lehet fogyni két...

Ottiliaa kérdése:

Mennyit lehet fogyni két hónap alatt, napi egy óra mozgással plusz napi 1000kcal bevitellel?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 10. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen magas vagy, hány kg, ffi/nő, hàny éves, mi az a mozgás pontosan és miből áll az 1000 kcal pontosan?
2016. ápr. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokàig nem fogsz mozogni, 1000 kcal-val nem fogod bìrni a mozgàst.
2016. ápr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nő, 160 magas 75kg, reggeli teljes kiőrlésű kenyér plusz joghurt, tizórai puffasztott rizs, ebéd leves, uzsonna gyümölcs, este hat után nem igen eszek. Az edzés: minden másadik nap futás, plusz minden nap hasizom gyakorlat, hídtartás, guggolás,ugrosozás ami nagyjából egy óra.
2016. ápr. 10. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez az "étrended"? Így nem nagyon fogsz fogyni.
2016. ápr. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor miket kellene ennem?
2016. ápr. 10. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

A kalóriadeficittől függ. Heti 1 kilót ennyitől már lazán elvárnék (én, amikor ekkora voltam, valamirevaló mozgás nélkül 2000 kcallal is simán fogytam, ha nem is gyorsan, persze van, akinek kevesebb kalória kell, de mozgással 2000 kcal igény azért elég normális, ami csak a számokat tekintve heti -1 kilót ad 1000 kcal bevitelnél).


Ezt csak kitapasztalni lehet, akár azt is, hogy bírod-e a koplalást és edzést... Ha igen, akkor a már leírtak miatt én tempós fogyást várnék, ami egy idő után az anyagcserelassulás miatt belassulhatna. A minimálisnál több izomvesztés esélye nagy.

2016. ápr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!