Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a rendszeres napi gyaloglás...

Ha a rendszeres napi gyaloglások helyett elkezdem fokozatosan beiktatni a kocogást, az ösztönözheti a szervezetem, hogy továbbra is úgy égesse a zsírt, mint eddig?...

Figyelt kérdés
mert az elmúlt pár hétben mintha lassult volna a fogyásom
2023. nov. 2. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

A szervezeted csak az "ösztönzi" zsírégetésre, ha kalóriadeficitben vagy. Mennyi a napi kalóriabeviteled?

A fogyás folyamata egyébként nem lineáris, tehát teljesen természetes, ha nem minden héten egyforma ütemben mutat kevesebbet a mérleg.

2023. nov. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kövér vagy inkább ne kocogj, árt az ízületeknek. Válassz inkább más, kímélőbb mozgást, a hangsúly az étkezésen van amúgyis kb 70 (étkezés)-30% (mozgás)-os arányban.
2023. nov. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem teljesen igy mukodik. De vegtermekben igen, segithet ujra picit gyorsabba tenni a fogyast mert minimalisan tobb kcslt eget mint a seta
2023. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a súlyod megengedi, kocogj nyugodtan. Nyilván több kalóriát éget ugyanannyi perc alatt, tehát segíti a fogyást. Hogy ez észrevehető különbség lesz-e, azt majd kitapasztalod.
2023. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bevált a fogyás megakadásánál, hogy többet mozogtam és többet ettem. Szóval ugyanúgy 1500 kcal-ra próbáltam kijönni nap végén, csak már nem 1500 kcalt ettem, hanem mondjuk 1750 kcal ettem és 250-et égettem mozgással. Ez újra beindította a fogyást.
2023. nov. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. nov. 2. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!