Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 evesen kell fogynom?

16 evesen kell fogynom?

Figyelt kérdés

16 evesen 78 kilo vagyok 175 centivel fiu

Sportolni gordeszkazni szoktam emelett nem is eszem olyan sokat

Meg nem is iszom cukros uditoket meg ilyeneket. Probalok mindig egeszsegesen enni viszont otthon nagyon egeszsegtelen kaja van

Az ebedek mindig zsiros kajak


nov. 6. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Nézz tükörbe.
nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Miért nem csinálsz otthon magadnak valami egészséges ételt? Ha elmondásod szerint otthon az ebédek mindig zsírosak
nov. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy szerintem ennyi idősen már felajánlhatod, hogy egyszer-kétszer te főzöd az ebédet. Lehet akár ugyanazt, amit a szüleid szoktak, csak más recept alapján, kevésbé zsírosan.


Egyébként én nem mondanám, hogy fogynod kéne, esetleg izmosodnod (youtubeon vannak fent saját testsúlyos edzések).

nov. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Én 32 vagyok, 178 cm és 72 kg kb, de voltam 85 kiló is, 78 kg lenne az ideális, neked meg szerintem a 75 kg
nov. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#182 cm vagyok, férfi, 76 kiló is voltam, úgy néztem ki mint egy idült alkoholista, vékony végtagok, hordóhas.. Én mondjuk nem edzettem, függ attól is a testúly idealitása, hogy edzést végez-e, vagy sem, és ha végez akkor milyen intenzitással. Ami én voltam, az elméletileg ideális kategória, gyakorlatban torzszülött.
nov. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, de elindulhat a hízás, ha nem változtatok az ebédfőzésen. Akár te is főzhetsz nagyon kevés zsírral.
nov. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
a 7-es most trollkodott egyet? vagy ha nem..akkor sürgősen egyél valamit haver, mert 56kg-al már betegesen vékony 180 centihez.
nov. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
nyunyó vagy. 1 kg izom nincs rajtad.
nov. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Picit duci vagy. Fogyni csak kalória deficittel lehet. Nézz utána és számold mennyit eszel
nov. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nem, és kérlek ne is hallgass azokra akik azt mondják hogy foggy! Az az egyedüli szempont a fontos, hogy te jól érzed-e magadat a bőrödben, ha a társadalmi nyomás hatására kezdel bele akkor sosem tudsz majd megelégedni magaddal
nov. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!