Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 181cm vagyok 16 évesen és...

181cm vagyok 16 évesen és 95-100kg között ingadozok. Mennyit kéne fogynom hogy átlagosan nézzek ki?

Figyelt kérdés

Edzeni járok meg nem kajálok annyit mint régen de nem akar a hasam lejjebb menni.

Több kalkulátor azt irja 65-70nek kéne lennem de őszintén megmondva szerintem ez nevetséges.


2016. nov. 17. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
70 kg realis pedig, izomtomeg nelkul. Amúgy valoszinuleg a kajad rossz. A fogyást 70%-ban a kaja határozza meg, az edzés meg rásegít max. Mit eszel?
2016. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem nevetséges egyáltalán. Na jó, legyél 75. Akkor elég, ha 25 kilót leadsz.
2016. nov. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom lany vagy e vagy fiu de en 182 vagyok lany es 60 kg . nincs rajtam izom viszont feleleg se emiatt feszes a borom meg amugy jol taplalkozok meg mozgok (nem sport hanem sok seta stb) halak zoldsegek rizs,foleg meg viz ; szoval teljesen egeszsegesnek nezek ki soha senki nem mondja tul vekony vagyok hanem csinosnak mondanak a labam kozort sincs egy nagy lyuk hanem epp hogy kb 3 cm re nem er ossze a combom szoval az a suly amit irtal teljesen realis bar oda kell mar izom is a 70 kg az mar nekem kicsit soknak tunik izom nelkul de amugy is ha lefogysz kb 70re latni fogok hogy meg kell e vagy milyen az osszkep :)
2016. nov. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

70kg realis. Es akkor sem leszel tul vekony.


30 kilot az ember nem 2 het alatt ad le, az jo eselyel evek! munkaja.

2016. nov. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolso, azert ne essunk tulhasokba. Normalis etrenddel max 9 honap alatt leadhato.
2016. nov. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem nevetséges, az egy normális súly egy normális, nem izmos embernek ilyen magassághoz.

Ha kigyúrod magad, jól nézhetsz ki, sőt szálkás lehetsz 90 kilósan is, de az nem lesz meg 1-2 év alatt, ahhoz több kell, az kb. a naturál maximum... Fedettebben lehetsz több, a jelen súlyoddal se lenne baj, ha izmos lennél. Mondjuk ez nem átlagos kinézet, pedig azt kérdezted :D Nem tudom, mi az átlagos, van sokféle ember, én inkább egy számomra közel ideálisat s reálisat céloznék meg.

2016. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Normalis etrenddel max 9 honap alatt leadhato"


Annak akinek mar sok tapasztalata van a fogyasztasban, ismeri a testet, tudja hogy mire hogy reagal.


Csakhogy ezeknek a tapasztalatoknak az osszegyujtese is honapok kerdese.


De a kerdezo 16 eves, elotte az elet, 20 eves korara lehet egy sportos, izmos fizikuma. Vagy csinal mindent ugyanugy ahogy most, es lesz 130 kilo.

2016. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja igen az eletkora kimaradt nekem, full mas a szervezete. Bar meg igy is sokallom a 4 evet.
2016. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is 180 cm vagyok és 90 kg...(nő)és nem vagyok kövér.voltam 80 kg és akkor szó szerint kilátszottak a csontjaim. Aztán felszedtem 10 kg izmot és most pont jól érzem magam!Sokan rám is csodálkoznk amikor megtudják mennyi a súlyom, mert tök átlag alkatom van. A súly nem minden!Inkább mérd meg magad centivel és ahhoz tűzz ki célokat!

Meglátod majd, hogy minusz 3-4 centi mennyivel többet jelent majd, mint 3-4 kiló minusz, amit simán izomból is veszíthetsz és akkor a háj meg megmarad, amitől löttyedtnek nézel majd ki.

Szóval dobd ki a mérleget és inkább centiben mérd magad!

2016. nov. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok...én 35 kilót adtam le 9 hónap alatt, edzés nélkül kizárólag a kajára figyeltem oda, de nagyon,szóval nem évek munkája!Heti -1 kg teljesen egészséges!

És aztán amikor forms szerettem volna lenni szó szerint kidobtam a mérlegem, elő a centivel, és plusz 10 kg izommal is ugyanazok a ruhák jönnek rám.

2016. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!