Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 evesen kell fogynom?

16 evesen kell fogynom?

Figyelt kérdés

16 evesen 78 kilo vagyok 175 centivel fiu

Sportolni gordeszkazni szoktam emelett nem is eszem olyan sokat

Meg nem is iszom cukros uditoket meg ilyeneket. Probalok mindig egeszsegesen enni viszont otthon nagyon egeszsegtelen kaja van

Az ebedek mindig zsiros kajak


2023. nov. 6. 13:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Készíts a tányérodra felényi köretet, és a másik fele helyett ugyanannyi zöldséget, savanyúságot, salátát. Ez a legegyszerűbb kezelési módja a hagyományos konyhának.
2023. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem vészes, de nem árt, ha odafigyelsz a jövőben, mert kb. egy tízzel több lehetsz a korodbeli fiúk átlagánál, de ezt te látod jobban. Hozzáállás kérdése, ha nem zavar, akkor ez még egyáltalán nem gond, de ha akarsz kicsit szálkásítani, senki nem tilt el egy kis mozgástól.

Én is ilyesmi súlyban voltam 16-17 évesen, a probléma mindössze az volt, hogy aztán híztam tovább, következő évben már 87, két év múlva 91 kg is voltam. Igaz, közben nőttem magasabbra is, szóval ez már 180-hoz, de az annyit nem jelent, mert látványosan meghíztam közben főleg a hasamra. Aztán több mozgással visszamentem azóta 86-87 környékére, és próbálom tartani. Így is elég vastag vagyok, de mégse olyan pocakos, szóval megvagyok a bőrömben.

2023. nov. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!